+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Безпека приватного будинку, ціна знижена на 10%

Безпека приватного будинку, ціна знижена на 10%

За довго відсутні вдома? Турбуєтеся про безпеку заміського котеджу? Хочете контролювати персонал та забути про дрібні крадіжки? – Ці питання завжди актуальні та можуть виникнути в будь-який момент. Складно підрахувати ймовірні матеріальні втрати, пов'язані з можливими крадіжками, незаконним проникненням у ваш будинок та халатністю обслуговуючого персоналу. Тому на сьогоднішній день, надійна система охорони, є важливою умовою безпеки вашої квартири, будинку, котеджу.

Ми пропонуємо Вам встановити інженерні системи, завдяки яким Ви зможете забезпечити комплексну безпеку приватного будинку.

  У період з 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Безпечний дім», за умовами якої діє знижка 10%, ціна знижена на:

Також в рамках акції ми безкоштовно проведемо навчальний інструктаж, після якого ви зможете використовувати всі можливості системи. Акційна пропозиція діє для фізичних та юридичних осіб на території Києва та Київської області.

Система відеоспостереження дозволяє переглядати події через мобільний телефон, ПК, планшет або ноутбук, підключений до мережі Інтернет, або безпосередньо з відеореєстратора.

Система охорони периметра допоможе організувати зовнішню охорону будинку, забезпечуючи тим самим протидія несанкціонованому проникненню зловмисників в охоронювану зону.

Охоронна сигналізація є важливою складовою системи безпеки. Вона обнаружітнесанкціонірованное проникнення людини (порушника) на територію будинку та повідомить Вас, а також охоронну службу.

Комплекс цих систем дозволить забезпечити безпеку близьких та майна на довгі роки, а Ви в будь-який час зможете дізнатися про всі події, які відбуваються у Вас вдома.

Що б замовити систему безпеки приватного будинку в комплексі, за акційною ціною, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Рішення 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Бізнес телефонія вартість знижена на 5%
Бізнес телефонія вартість знижена на 5%

Потрібна доступна за ціною корпоративний зв'язок? Хочете організувати сучасну та багатофункціональну телефонію для вашого бізнесу? Потрібно...

Електрифікація будинку, ціна знижена на 10%
Електрифікація будинку, ціна знижена на 10%

Потрібно виконати монтаж електромережі? Убезпечити заміський будинок під час грози? Встановити внутрішнє та зовнішнє освітлення? Заземлити...

Всі акції