+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Бізнес телефонія вартість знижена на 5%

Бізнес телефонія вартість знижена на 5%

Потрібна доступна за ціною корпоративний зв'язок? Хочете організувати сучасну та багатофункціональну телефонію для вашого бізнесу? Потрібно здешевити телефонні розмови? – У сучасному світі не можна нехтувати можливостями, які дає бізнес телефонія, адже вона міцно увійшла в наше життя та стала одним з основних джерел комунікації.

Саме тому ми пропонуємо виконати побудову телефонної системи для бізнесу, на базі IP технологій. Вона забезпечить внутрішній зв'язок між співробітниками компанії, прийом та передачу зовнішніх дзвінків, а також міжміський та міжнародний зв'язок. Спілкування на відстані дозволить заощадити час та зробить обмін будь-якою інформацією швидким та зручним, а низька вартість дзвінків заощадить Ваші кошти.

У період з 21 січня 2016 року по 31 жовтня 2016 року, діє акція «SIP офіс», за умовами якої вартість IP телефонії в офіс та IP телефонії для малого бізнесу знижена на 5%. Також в рамках акції ми безкоштовно підключимо систему до мережі оператора на підставі наданих їм налаштувань. При необхідності ми налаштуємо переадресацію дзвінків з офісних на мобільні телефони. Це значно підвищить комфорт та комунікаційні можливості співробітників компанії. Дана пропозиція діє для організацій, територіально розташованих у Києві та Київській області.

Побудова IP телефонії включає до себе підготовку робочого проекту відповідно до технічного завдання та допомога у виборі оператора зв'язку.

Установка віртуальної АТС на базі серверу та програмного забезпечення «Asterisk», забезпечить високу якість зв'язку на довгі роки, а сучасні можливості допоможуть досягти успіхів у бізнесі (запис розмов, голосова пошта, електронний факс, білінг та інше). Ви в будь-який момент Ви зможете дистанційно вирішити робочі питання, а Ваша організація завжди буде на зв'язку. Для цього Вам потрібен лише телефон та підключений Інтернет.

Основною перевагою SIP телефонії є те, що у Вас буде один прямий міський номер де б Ви не знаходилися: удома, на роботі або у відрядженні, а низька вартість Ваших дзвінків дозволить серйозно скоротити витрати на телефонні розмови.

Щоб замовити SIP телефонію, за акційною ціною, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Рішення 21-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Безпека приватного будинку, ціна знижена на 10%
Безпека приватного будинку, ціна знижена на 10%

За довго відсутні вдома? Турбуєтеся про безпеку заміського котеджу? Хочете контролювати персонал та забути про дрібні крадіжки? – Ці...

Електрифікація будинку, ціна знижена на 10%
Електрифікація будинку, ціна знижена на 10%

Потрібно виконати монтаж електромережі? Убезпечити заміський будинок під час грози? Встановити внутрішнє та зовнішнє освітлення? Заземлити...

Всі акції