+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Електрифікація будинку, ціна знижена на 10%

Електрифікація будинку, ціна знижена на 10%

Потрібно виконати монтаж електромережі? Убезпечити заміський будинок під час грози? Встановити внутрішнє та зовнішнє освітлення? Заземлити домашню техніку? – це мала частина труднощів, з якими стикаються фахівці під час електрифікації приватних будинків. Адже неправильна робота електричних систем становить загрозу для майна і, звичайно ж, життя оточуючих людей.

Щоб вирішити ці та інші проблеми, а також звести до мінімуму ймовірність їх виникнення, ми пропонуємо Вам організувати електрифікацію будинку «під ключ».

У період з 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Сучасна електрика», за умовами якої діє знижка 10%, ціни знижено на:

Також необхідно відзначити, що виїзд нашого фахівця-електрика для первинного огляду об'єкта здійснюються безкоштовно. Акційна вартість діє на території Києва та Київської області.

Електрифікація будинку на ранній стадії будівництва допоможе забезпечити електропостачання будівельного майданчика і полегшить прокладку електромереж, а також подальший монтаж електроприладів.Побудова системи електрифікації починається з монтажу системи заземлення, який відбувається під час закладки фундаменту будинку, та закінчується вибором елементів освітлення, як кінцевий етап оздоблювальних робіт.

Визначення маршрутів прокладки електромереж допоможе своєчасно виконати технологічні отвори для введення силового кабелю в будинок, заздалегідь зробити траншею, якщо мережа піде по території ділянки, або встановити додаткові опори, якщо відстань від лінії електропередач до точки підключення перевищує 25 метрів.

Система блискавкозахисту надійно захистить ваш будинок від впливу блискавок, дозволить убезпечити людей знаходяться в будинку та поруч з ним під час грози, та збереже в цілості електроприлади в будинку.

А система LED освітлення не тільки додасть вашому будинку затишок, завдяки комфортному для очей, м'якому освітленню, але і зведе до мінімуму витрати на електроенергію.

В результаті Ви отримуєте безпечну систему електропостачання, надійну блискавкозахист, заземлення всіх побутових приладів та заощаджують Ваш бюджет систему освітлення.

Щоб замовити, електрифікацію заміського будинку, за акційною ціною, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Рішення 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Безпека приватного будинку, ціна знижена на 10%
Безпека приватного будинку, ціна знижена на 10%

За довго відсутні вдома? Турбуєтеся про безпеку заміського котеджу? Хочете контролювати персонал та забути про дрібні крадіжки? – Ці...

Бізнес телефонія вартість знижена на 5%
Бізнес телефонія вартість знижена на 5%

Потрібна доступна за ціною корпоративний зв'язок? Хочете організувати сучасну та багатофункціональну телефонію для вашого бізнесу? Потрібно...

Всі акції