+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Використання відеоконференцзв'язку, обслуговування -20%

Використання відеоконференцзв'язку, обслуговування -20%

Не можете підключитися до відеоконференції? Погана якість звуку та картинки? Обривається відеозв'язок? – якщо ці питання не вирішити вчасно, то будь-яка конференція буде зіпсована, або взагалі не почнеться. А це, безсумнівно, вплине на імідж компанії та на її фінансову успішність. У сучасному світі без просторових меж Ваші партнери, колеги, або клієнти можуть знаходитися дуже далеко та якісний відеозв'язок може бути єдиним засобом для повноцінного контакту з ними.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати технічне обслуговування системи відеоконференцзв'язку (аутсорсинг). Підтримка виконується на підставі абонентського договору, умови якого передбачають комплекс аварійно-відновлювальних робіт, а також допомога технічного фахівця, з виїздом на об'єкт. Фахівець допоможе у вирішенні наступних питань: організація відеоконференцій та багатоточкових відеомостів, навчання персоналу та гостей використовувати обладнання відеоконференцзв'язку, налаштування програмного забезпечення та зовнішніх каналів зв'язку (інтернету), технічний супровід під час підготовки та проведення масових заходів.

У період 3 лютого 2016 року по 24 жовтня 2016 року, діє акція «Спілкування в живу», за умовами якої надається знижка 20% на обслуговування відеоконференцзв'язку . Слід зазначити, що в рамках акції, модернізація системи виконується абсолютно безкоштовно. Під модернізацією слід розуміти комплекс робіт по заміні активного обладнання та його налаштуванні. Наприклад: переведення системи у формат HD дозволить істотно підвищити якість відеоконференцій, а також поліпшити можливості роботи з різними документами та презентаціями під час переговорів. У результаті цього ділове спілкування стане набагато комфортніше та, безсумнівно, продуктивніше. Дана пропозиція діє для організацій розташованих у Києві та Київській області.

Використання відеоконференцзв'язку на умовах аутсорсингу істотно знизить витрати на проведення конференцій для будь сфери бізнесу. Адже не потрібно орендувати обладнання, навчати та утримувати технічного фахівця. Наші фахівці забезпечать комфортне та продуктивне використання систем відеозв'язку, а також істотно підвищать якість всіх проведених відеоконференцій.

Щоб замовити обслуговування обладнання для відеоконференцій, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Відеоконференцзв'язок 03-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Організація відеоконференцзв'язку, монтаж зі знижкою 15%
Організація відеоконференцзв'язку, монтаж зі знижкою 15%

Потрібен відеозв'язок між офісами? Потрібно групове спілкування з різними відділами? Потрібно провести презентацію в декількох місцях...

Всі акції