+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

IT обслуговування офісу – перший місяць безкоштовно!

IT обслуговування офісу – перший місяць безкоштовно!

Постійні проблеми з комп'ютерами в офісі? Простоює робота компанії через технічні неполадки? Ви втомилися самі усувати поломки обладнання та оновлювати ПЗ? – Все це в комплексі дуже сильно гальмує роботу будь-якого бізнесу та відповідно негативно позначається на його прибутку.

Ми пропонуємо Вам рішення цих проблем за допомогою комплексного обслуговування всіх інженерних систем на Вашому підприємстві, а саме: кабельної мережі, комп'ютерів та серверів, а також відеоспостереження та охоронної сигналізації, систем контролю доступу, телефонії (міні-АТС), електропроводки та освітлення.

Послуги надаються на підставі абонентського договору, умови якого передбачають виконання ремонтно-профілактичних робіт, а також рішення аварійних ситуацій, у режимі 24/7.

У період з 1 липня 2016 року по 30 жовтня 2016 року діє акційна пропозиція щодо якої Ви можете отримати перший місяць обслуговування безкоштовно, за умови підписання договору на один рік. Пропозиція діє для компаній розташованих у Києві та Київській області.

У рамках акції ми беремо під обслуговування, обрані Вами, інженерні системи та проводимо комплексний аналіз їх стану, усуваємо неполадки в роботі, даємо рекомендації щодо подальшої експлуатації та модернізації. Вже за перший місяць, Ви зможете отримати результат, який значно полегшить роботу персоналу та підвищить швидкість виконання поставлених завдань.

IT обслуговування в офісі дозволить:

  • оперативно усунути будь-яку несправність в офісі;
  • скоротити експлуатаційні витрати на підтримку IT-інфраструктури до 60%;
  • контролювати використання та стан всіх систем;
  • отримати кваліфіковану консультацію профільного інженера у будь-який час доби.

Обслуговування обладнання виконується відповідно з обумовленим регламентом, в якому передбачені терміни проведення робіт, їх періодичність та обсяг. Крім того, регламент з технічного обслуговування включає до себе безліч пунктів контролю, від працездатності окремих пристроїв до моніторингу всіх систем в цілому.

Що б замовити IT обслуговування офісу, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Послуги 01-07-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж СКС – вартість знижена на 20%
Монтаж СКС – вартість знижена на 20%

Плануєте організувати зв'язок в офісі? Не знаєте, як вибрати Інтернет? Потрібна кабельна мережа? – Ці питання дуже важливі, так як сучасний...

Посилення стільникового зв'язку зі знижкою на монтаж 20%
Посилення стільникового зв'язку зі знижкою на монтаж 20%

Не ловить мобільний телефон? Погана якість стільникового зв'язку? Потрібно посилити GSM сигнал? – Ці питання можуть виникнути, якщо абонент...

Всі акції