+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%

Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%

Потрібно придбати відеореєстратор і відеокамери? Не хочете переплачувати і перевіряти на сумісність? Шукайте готове рішення від перевіреного виробника? – Тоді ми з радістю Вам допоможемо в цьому питанні! Вибір якісного і сумісного обладнання важлива задача, оскільки це основа всієї системи відеоспостереження.

Правильно підібране обладнання знижує ризик виходу з ладу всієї системи, через поломку одного з елементів. Потрібно відзначити, що не до всіх HD реєстраторам підходять ті чи інші відеокамери, не кажучи вже про програмне забезпечення.

Щоб уникнути неполадок і проблем, при побудові Вашої відеосистеми, ми пропонуємо підібрані компанією Hikvision готові комплекти відеоспостереження на 4 камери. Вони перевірені часом, збалансовані по функціональності і володіють високим коефіцієнтом відмовостійкості.

В період з 8 грудня 2016 року по 1 квітня 2017 року, діє акція на готове відеоспостереження Turbo HD Hikvision DS-J142I/7104HGHI-SH і Turbo HD Hikvision DS-J142I/7104HGHI-E1, за умовами акції, ціна на них знижена на 25%.

У комплект відеоспостереження Hikvision DS-J142I/7104HGHI-SH на 4 камери входить: 

Ціна комплекту – 6925,00 грн

У комплект відеоспостереження Hikvision DS-J142I/7104HGHI-E1 на 4 камери входить:

Ціна комплекту – 4600,00 грн

В кожен набір входить підходящий по потужності блок живлення і всі компоненти, необхідні для монтажу системи своїми руками. Жорсткі диски в комплект не входять і купуються окремо.

Кожен комплект відеоспостереження Hikvision це готове рішення, здатне прослужити Вам довгі роки, за умови правильного монтажу та експлуатації сертифікованими фахівцями. Щоб купити підходящий Вам комплект HD відеоспостереження від Hikvision за акційною ціною, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Відеоспостереження, Товари 08-12-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування відеоспостереження, ціна знижена на 30%
Обслуговування відеоспостереження, ціна знижена на 30%

Зламався відеореєстратор? Відключилась відеокамера? Не працює запис зображення? Потрібно додати відеокамери? – Ці та інші питання повинні...

Віддалене відеоспостереження зі знижкою 30%
Віддалене відеоспостереження зі знижкою 30%

Пропадають речі? Потрібно вирішити спірні моменти? Хочете контролювати персонал та переміщення товарів? – Ці питання завжди актуальні та...

Всі акції