+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Локальне оповіщення, ціна на монтаж -20%

Локальне оповіщення, ціна на монтаж -20%

Не можете знайти співробітника на території підприємства? Потрібно сповіщати відвідувачів про Ваші новинки? Хочете створювати позитивний настрій за допомогою музики? Відсутня система повідомлення про пожежу? – Ці питання не слід відкладати на завтра, адже сучасна будівля це цілий механізм, який вимагає управління. Наприклад, при виникненні надзвичайних ситуацій, любе зволікання може призвести до непередбачуваних наслідків.

Для вирішення цих проблем ми пропонуємо Вам організувати локальне оповіщення на об'єкті. Завдяки йому буде проводитися трансляція екстрених повідомлень, управління евакуацією при виникненні НП, а також передача рекламних та інформаційних повідомлень, трансляція фонової музики, озвучування приміщень та багато іншого.

Локальне оповіщення – унікальне технічне рішення на базі передових технологій в галузі електроніки та звукового обладнання, завдяки чому воно легко інтегруються в інформаційну мережу будь-якої будівлі та може передавати інформацію різного призначення.

У період з 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція, за умовами якої надається знижка 20% на монтаж системи оповіщення. Також варто підкреслити, що у рамках акції, ми надаємо безкоштовне технічне обслуговування встановленої нами системи протягом одного року. Дана пропозиція діє для організацій, територіально розташованих у Києві та Київській області.

Установка системи оповіщення виконується у кілька етапів. На першому етапі ми робимо огляд об'єкту та уточнюємо вимоги Замовника. На підставі отриманих даних виконується розробка проекту та його узгодження в зацікавлених організаціях.

Монтажні роботи, як правило, здійснюється в наступному порядку:

  • електромонтажні роботи: прокладання кабельних каналів, монтаж кабельних виробів, установка комутаційних виробів, буріння вертикальних стояків, монтаж приладів управління та посилення (мікшери, підсилювачі), а також установка оповіщувачів (гучномовці, датчики, світлових оповіщувачі та покажчики);
  • пуско-наладка: налаштування встановлених приладів та допоміжного обладнання, комплексна перевірка системи на працездатність.

Професійно виконана установка оповіщення – запорука її довгострокової та надійної експлуатації. Можете бути впевнені у своєчасності екстрених повідомлень, а також можливості ефективного управління ситуацією. А трансляція музичних програм та мовної інформації дозволить вирішити проблеми з озвучення будь-яких об'єктів.

Щоб замовити установку оповіщення, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Оповіщення 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування систем оповіщення, ціни знижені на 50%
Обслуговування систем оповіщення, ціни знижені на 50%

Погана якість музики? Зламався мікрофон? Не працюють світлові покажчики виходу? Слабка потужність звукових колонок? – Кожне таке питання, яке...

Звукові підсилювальні пристрої «BERG» зі знижкою 10%
Звукові підсилювальні пристрої «BERG» зі знижкою 10%

Необхідно обладнати систему озвучування концертного залу, громадського приміщення або будь-якого іншого об'єкту? Виникла потреба в підборі...

Звукове обладнання «ТОА» зі знижкою 10%
Звукове обладнання «ТОА» зі знижкою 10%

Необхідна установка системи оповіщення на підприємстві? Виникла потреба в аудіосистемі для забезпечення додаткової безпеки на виробництві? Шукаєте...

Всі акції