+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Маршрутизатори TP-LINK – вартість знижена на 5%

Маршрутизатори TP-LINK – вартість знижена на 5%

Постійні проблеми з Інтернетом? Маршрутизатор не справляється з навантаженням та постійно висне? Маленька швидкість передачі даних? – Це проблеми, які часто виникають, якщо Ваш маршрутизатор не справляється з навантаженням, несправний або зовсім морально застарів. Щоб уникнути цих та інших проблем Вам слід серйозно підійти до питання заміни маршрутизатора на більш функціональний, потужний та сучасний.

У період 15 лютого 2015 року по 15 травня 2015 року, діє акція «В ногу з Тp-LINK», за умовами якої вартість на всі маршрутизатори фірми TP-LINK знижена на 5%. Також, при покупці Ви можете отримати консультацію фахівця, за допомогою якої зможете вибрати маршрутизатор оптимальний для Ваших завдань.

Компанія TP-LINK – це всесвітній постачальник мережевого обладнання класу SOHO, лідер ринку мережевих пристроїв в Китаї. Продукція компанії продається в понад 100 країнах світу, кількість користувачів TP-LINK перевищує десятки мільйонів. Вона використовується як для організації промислової мережевої інфраструктури, так і для домашньої мережі. Дізнатися більше про компанію NP-LINK та її продукцію, Ви зможете на сторінці виробника.

Маршрутизатори TP-LINK об'єднують в собі як провідні, так і бездротові пристрої, що дозволяють одночасно переглядати потокове відео у форматі HD, користуватися IP-телефонією, обмінюватися файлами великого розміру та грати в онлайн-ігри. Для підключення до мережі принтерів, пристроїв зберігання даних, в багатьох моделях передбачений порт USB. Докладніше про мережеві маршрутизатори Ви можете дізнатися тут.

Щоб купити маршрутизатор TP-LINK за акційною ціною, звертайтесь до наших фахівців.

Назад в: Архів 15-02-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Телефонізація офісу – ціна знижена на 10%
Телефонізація офісу – ціна знижена на 10%

Не можете перемкнути дзвінок? Не береться факс? Обірвався клієнт? Це тільки мала частина проблем, з якими стикаються співробітники, якщо в...

Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%
Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%

Хочете придбати якісну камеру відеоспостереження? Шукайте функціональний та не дорогий відеореєстратор? Не знаєте, як вибрати виробника...

Всі акції