+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Монтаж електричного освітлення, ціна знижена на 20%

Монтаж електричного освітлення, ціна знижена на 20%

Бракує освітлення в офісі? Потрібно виділитися на тлі конкурентів? Хочете привернути увагу, або підняти продажі в магазині? – Це вкрай важливі питання, адже функціонування практично будь-якого бізнесу залежить від якісного електроосвітлення. У наш час освітлення також є інструментом який дозволяє підняти ефективність бізнесу при незначних витратах, наприклад: створення атмосфери затишку в кафе, підсвічування товару в магазині, або декоративний світло на фасаді будівлі.

Ми пропонуємо Вам повний спектр світлотехнічних рішень, з використанням різних світильників та технологій для освітлення (світлодіоди, лампи розжарювання, люмінесцентні та галогенні лампи. Залежно від сфери діяльності підприємства, ми можемо запропонувати різні види електроосвітлення, а саме:

  • офісне освітлення;
  • торгове освітлення;
  • промислове освітлення;
  • аварійне освітлення;
  • декоративне освітлення.

З 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Світло як днем», за умовами якої ціна на монтаж електричного освітлення знижена на 20%. В рамках акції ми виконаємо розрахунок освітлення та підготовку проектної документації на безкоштовній основі. Знижки діють для підприємств, які знаходяться в місті Київ та Київській області.

Монтаж освітлення – один з ключових етапів впровадження освітлювальних приладів, від якості якого залежить довговічність, надійність, безпеку всього проекту. Для створення електроосвітлення ми використовуємо кабельно-провідникову продукцію та світильники тільки перевірених виробників. Освітлювальними елементами можуть виступати звичайні настінні, або стельові світильники, а для декоративного світла – використовуються різні настільні лампи з кольоровими абажурами, настінні бра та інші світильники. Крім інших переваг, інноваційний підхід, дає нам можливість знизити витрати на електроенергію та забезпечити максимальну зручність під час використання.

Установка освітлення включає в себе монтаж електропроводки, вимикачів та підключення розподільчих щитів. Після проведення електромонтажних робіт ми виконуємо прозвін проводки та тестування системи у цілому. На підставі цієї перевірки ми надаємо протокол вимірювань та схему кабельної мережі, у якій будуть вказані місця розміщення всіх встановлених виробів. Ця інформація буде корисна під час експлуатації та періодичних перевірках системи.

За допомогою декоративного освітлення можна вигідно підкреслити окремі ділянки, ефектно виділивши їх яскравим незвичайним світлом, а інші можна навпаки, зробити малопомітними за рахунок приглушеного світла. При цьому використовувати таке освітлення можна як усередині приміщення, так і за його межами.

Щоб замовити монтаж освітлення об'єкта «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Освітлення 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування освітлення в офісі, знижка 30%
Обслуговування освітлення в офісі, знижка 30%

Погане освітлення в приміщенні? Згоріла лампочка? Зламався світильник, або вимикач? – Є питання, які не варто відкладати на завтра! Оскільки...

Всі акції