+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Монтаж контролю доступу, вартість знижена на 20%

Монтаж контролю доступу, вартість знижена на 20%

Хочете обмежити доступ до приміщення? Потрібен облік відвідувачів, або робочого часу співробітників? – Для сучасного бізнесу, безпеку та контроль персоналу, завжди актуальні такі питання. Особливо якщо процес контролю та обліку потрібно організувати за допомогою технічних засобів, які в роботі не залежатимуть від «людського фактора» (вахтери, охоронці). За допомогою пульта управління, весь контроль в будівлі, може здійснюватися одним оператором, який повинен оперативно прийняти рішення у разі виникнення нестандартної ситуації.

Щоб вирішити ці питання, ми пропонуємо Вам встановити систему контролю та управління доступом (СКУД), завдяки якій Ви зможете зберегти матеріальні ресурси, контролювати робочий процес співробітників, вести облік відвідувачів, а також автотранспорту. СКУД вирішить завдання щодо забезпечення безпеки на об'єкті та допоможе скоротити фінансові витрати, не кажучи вже про те, що система працюватиме цілодобово.

З 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Стороннім вхід заборонено», за умовами якої вартість на монтаж систем контролю доступу знижена на 20%. В рамках акції ми безкоштовно встановимо програмне забезпечення для обліку робочого часу та проведемо навчання персоналу. Інструктаж відповідальних за експлуатацію співробітників, дозволить впровадити СКУД без перерв у роботі підприємства і ефективно використовувати її можливості кожен день. Пропозиція діє для підприємств, які знаходяться у місті Київ та Київській області.

Монтаж контролю доступу включає прокладку кабельної мережі, встановлення обладнання для управління (контролери, зчитувачі, викличні панелі) та замикаючих пристроїв (електрозамки, доводчики). Після виконання монтажних робіт виконується настройка технічних засобів та їх тестування на працездатність в реальних умовах.

Система контролю та управління доступом дозволяє фіксувати, дозволяти, забороняти доступ при кожному перетині елемента обмеження доступу (турнікет, двері з елекрозамком, сигнальне загородження), а також обробляти інформацію про ці події. На сьогоднішній день СКУД широко використовується в цілях обліку робочого часу персоналу, тим самим контролює трудову дисципліну на підприємстві.

Щоб замовити монтаж контролю доступу «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Контроль доступу 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%
Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%

Виникла потреба встановити турнікети? Бюджет не дозволяє закупити турнікети відповідно до вимог до всієї системи охорони? Шукаєте оптимальне...

Технічне обслуговування СКУД, вартість знижена на 20%
Технічне обслуговування СКУД, вартість знижена на 20%

Зламався турнікет на вході? Не працює електрозамок? Потрібні додаткові карти доступу? – Є питання, які не варто відкладати на завтра!...

Обладнання Partizan зі знижкою 15%
Обладнання Partizan зі знижкою 15%

Потрібно обладнати під ключ систему охорони або відеоспостереження? Бюджет не дозволяє закупити обладнання відповідно до вимог до вашої системи...

Всі акції