+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Монтаж ЛОМ, ціни знижені на 20%

Монтаж ЛОМ, ціни знижені на 20%

Потрібна локальна мережа в офіс? Хочете обладнати робочі місця комп'ютерами? Потрібно організувати корпоративну пошту та зберігання даних? – Ці питання дуже важливі, так як сучасний бізнес не може функціонувати без надійної комп'ютерної мережі.

Для вирішення цих питань ми пропонуємо виконати монтаж локальної комп'ютерної мережі, встановити мережеве обладнання, налаштувати офісну техніку (комп'ютери, принтери, тощо), а також при необхідності організувати доступ в Інтернет. Незалежно від масштабів будівлі та складності завдання, ми виконаємо повний комплекс робіт, необхідний організації локальної обчислювальної мережі (ЛОМ).

З 3 лютого 2016 року по 24 жовтня 2016 року, діє акція «В ногу з часом», за умовами якої вартість на монтаж ЛОМ в офісі знижена на 20%. Виїзд фахівця на огляд об'єкта та складання кошторису здійснюється безкоштовно. Також в рамках акції ми безкоштовно підключимо Інтернет та налаштуємо обладнання таким чином, щоб Інтернет був доступний всім користувачам в офісі. Ціни на монтаж ЛВМ діють для підприємств, які знаходяться в місті Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя.

Побудова комп'ютерної мережі виконується в кілька етапів. Спочатку ми обстежуємо офісне приміщення, зафіксуємо основні вимоги та складемо первинну топологію мережі. На підставі отриманих даних ми складемо ТЗ та розробимо проект ЛОМ.

Після узгодження кошторису ми виконаємо монтаж мережі (кабель, розетки, патч-панелі, тощо), встановимо мережеве обладнання та офісну техніку. Після виконання монтажних робіт ми виконуємо тестування мережі та налаштування комп'ютерної техніки. Налаштування комп'ютерів включає в себе установку операційних систем, офісних додатків та спеціалізованих програм (антивіруси, архіватори, редактори). По закінченню робіт ми перевіряємо ЛОМ та підключаємо зовнішні пристрої, які необхідні для роботи в офісі (принтери, сканери та інше).

Встановлення ЛОМ в офісі, запорука стабільної роботи підприємства та продуктивної роботи співробітників. Так, наприклад, через Інтернет ведеться обмін повідомленнями по електронній пошті, здійснюються платежі з банківських рахунків, ведеться бухгалтерія, або просто внутрішній обмін даними між усіма комп'ютерами в мережі.

Щоб замовити комп'ютерну мережу «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Назад в: Комп'ютеризація 03-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування СКС та зовнішньої кабельної мережі, знижка 30%
Обслуговування СКС та зовнішньої кабельної мережі, знижка 30%

Зламалася розетка? Заважають кабелю під ногами? Безлад в серверній кімнаті, або на кросу немає маркування? - Ці та інші питання повинні...

Обслуговування комп'ютерної техніки зі знижкою 20%
Обслуговування комп'ютерної техніки зі знижкою 20%

Поламався комп'ютер? Не працює електронна пошта? Чи не друкує принтер? – Для сучасного офісу, де обов'язково присутня комп'ютерна техніка, ці...

Всі акції