+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Монтаж охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%

Монтаж охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%

Хочете зберегти майно? Потрібна охорона приміщення? Хочете знати про проникнення на об'єкт? – Скільки існує людство, стільки ж часу й існують ці проблеми. Для сучасного бізнесу ці питання стоять гостро, так як від способу їх рішення залежить саме існування підприємства на ринку.

Як же тоді зупинити проникнення та крадіжку? Найпоширеніший та недорогий спосіб забезпечити безпеку, це встановити охоронну сигналізацію у приміщенні. У більшості випадків злочинці, дізнавшись про пультової охорони об'єкта, або виявивши наявність пристроїв сигналізації, відмовляються від спроби проникнення на об'єкт. Найбільший ефект досягається при введенні системи до складу пультової охорони.

З 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Захисти майбутнє сьогодні», за умовами якої ціна на монтаж охоронної сигналізації знижена на 30%. Також під час акції ми безкоштовно встановимо GSM модуль, який буде автоматично повідомляти про стан сигналізації, а при її спрацюванні відправляти повідомлення на мобільний телефон (СМС повідомлення, або дзвінок з голосовим повідомленням). Пропозиція діє для підприємств, які знаходяться в місті Київ та Київській області.

Монтаж охоронної сигналізації передбачає низку заходів, які спрямовані на створення кабельної проводки, що з'єднує охоронні датчики, приймально-контрольний прилад та допоміжні модулі (радіо блоки, безперебійне живлення та інші). Основна функція датчиків це виявлення різних типів порушень (проникнень), на які вони запрограмовані та подальша передача сигналу на ППК (прилад приймально-контрольний). Датчики об'єднані в єдиний комплекс, таким чином, можуть контролювати весь будинок, цілком, або окреме приміщення.

Важливий етап установки охоронної сигналізації це установка датчиків та монтаж приладу управління, який є основою пристроєм всіх охоронних систем. Встановлення сповіщувачів (прожекторів, сирен) є завершальним етапом монтажних робіт. Їх призначення – повідомлення про проникнення на об'єкт, світловим, або звуковим способом. Пусконалагоджувальні роботи включають у себе програмування ППК та настройку датчиків залежно від їх типу. В охоронних системах найчастіше застосовують такі типи датчиків: акустичні, вібраційні, магнітоконтактні, променеві, ємнісні.

Охоронна сигналізація є невід'ємною складовою системи безпеки для бізнесу та є базовим технічним засобом для виявлення ознак появи несанкціонованого проникнення людини (порушника) на об'єкт, що захищається. Система вирішує задачі збору, передачі, обробки та подання інформації в заданому вигляді користувачеві та охоронній службі.

Щоб замовити монтаж охоронної сигналізації «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Охоронна сигналізація 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%
Обслуговування охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%

Не можете поставити офіс на охорону? Не спрацьовує сигнал тривоги? Не знаєте, як змінити пароль? – Будь-який з цих питань, якщо він залишився...

Всі акції