+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Монтаж СКС – вартість знижена на 20%

Монтаж СКС – вартість знижена на 20%

Плануєте організувати зв'язок в офісі? Не знаєте, як вибрати Інтернет? Потрібна кабельна мережа? – Ці питання дуже важливі, так як сучасний бізнес не може функціонувати без телефону та Інтернету. А необдуманий підхід може залишити підприємство, без зв'язку із зовнішнім світом в самий невідповідний момент.

Ми пропонуємо Вам вирішити проблеми зв'язку в офісі та побудувати СКС (структуровану кабельну систему). На її підставі можна організувати телефонну та комп'ютерну мережу, яка прослужить довгі роки.

Оскільки СКС є уніфікованою системою то на її підставі також можливо побудувати й інші інженерні системи без додаткових витрат на кабель,наприклад: відеоспостереження, СКУД тощо. Не мало важливою перевагою структурованої мережі є те, що її експлуатація досить проста, а модернізація не вимагає великих фінансових витрат.

З 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «СКС не розкіш, а необхідність», за умовами якої вартість на монтаж СКС знижена на 20%. При цьому виїзд фахівця на огляд об'єкта для підготовки орієнтовної ціни і складання кошторису здійснюється безкоштовно. І це ще не все, в рамках акції ми надамо інформацію для підключення Інтернету та телефонних ліній зв'язку, за адресою Вашого приміщення. При необхідності, ми допоможемо вибрати оптимальний тарифний план та проконсультуємо з питання підключення. За наявності декількох операторів на Вашу адресу, Ви зможете підключити резервний канал Інтернету.

Ціни на монтаж СКС діють для підприємств, які знаходяться в місті Київ, Дніпропетровськ та Запоріжжя. Побудова кабельної мережі в офісі ми виконуємо в кілька етапів Спочатку ми оглядаємо об'єкт та уточнюємо вимоги Замовника.

Потім, складаємо технічне рішення (проект) у якому відображаємо трасу прокладки кабелю, розташування розеток та вузла комутації. На підставі цих даних ми готуємо кошторис та погоджуємо час виконання робіт. Далі ми приступаємо до монтажу системи, та після його виконання робимо комплекс вимірювань та тестування мережі на предмет дефектів.

Після виконання пуско-налагоджувальних робіт ми готуємо пакет виконавчої документації, а також кабельний журнал та протокол вимірювань. Гарантія на кабельну мережу становить 25 років.

Кабельна мережа, на сьогоднішній день, є найнадійнішим середовищем для передачі інформації та захисту від втрати даних. Можете бути впевнені в тому, що вона прослужить Вам багато років.

Щоб замовити монтаж СКС в офісі, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Послуги 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
IT обслуговування офісу – перший місяць безкоштовно!
IT обслуговування офісу – перший місяць безкоштовно!

Постійні проблеми з комп'ютерами в офісі? Простоює робота компанії через технічні неполадки? Ви втомилися самі усувати поломки обладнання та...

Посилення стільникового зв'язку зі знижкою на монтаж 20%
Посилення стільникового зв'язку зі знижкою на монтаж 20%

Не ловить мобільний телефон? Погана якість стільникового зв'язку? Потрібно посилити GSM сигнал? – Ці питання можуть виникнути, якщо абонент...

Всі акції