+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Монтаж телефонних мереж та міні АТС, ціна знижена на 20%

Монтаж телефонних мереж та міні АТС, ціна знижена на 20%

В офісі немає телефонів? Хочете організувати корпоративний зв'язок? Потрібно здешевити телефонні розмови? - Ці питання бувають актуальними досить часто, адже на сьогоднішній день телефонний зв'язок міцно увійшов в наше життя і став одним з основних джерел комунікації. А її відсутність може зупинити роботу всієї організації.

Щоб вирішити ці питання, ми пропонуємо виконати побудову телефонної інфраструктури «під ключ». Телефонна мережа забезпечить внутрішній зв'язок між співробітниками компанії, прийом та передачу зовнішніх дзвінків, а також, міжміський та міжнародний зв'язок. Спілкування на відстані дозволить заощадити масу часу і зробить обмін будь-якою інформацією швидким та зручним.

У період з 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Доступно всім», за умовами якої ціна на монтаж телефонних мереж знижена на 20%. Під зниженням ціни варто розуміти: знижку на прокладку телефонного кабелю, монтаж розеток, установку міні АТС, підключення кросу та його компонентів. Якщо є необхідність здешевити розмови на мобільні телефони, то ми безкоштовно підключимо GSM шлюз. Дана пропозиція діє для організацій, територіально розташованих у Києві та Київській області.

Побудова телефонної мережі включає в себе підготовку робочого проекту відповідно до технічного завдання. У проекті крім усього іншого відображаються траси прокладки кабелю, а також розташування розеток, міні АТС, телефонних апаратів та інших елементів телефонної системи. На підставі цих даних ми готуємо кошторис та погоджуємо терміни виконання робіт. Монтаж телефонної системи являє собою, не тільки установку розеток і прокладку кабелю, а ще й комплекс вимірювань, а також тестування мережі на предмет дефектів. Установка міні АТС включає в себе програмування базових функцій, настройку індивідуальних додатків та підключення до мережі оператора на підставі наданих їм налаштувань.

Професійно виконаний монтаж телефонної системи, забезпечить високу якість зв'язку на довгі роки, а сучасні можливості допоможуть досягти успіхів у бізнесі (запис розмов, голосова пошта, електронний факс, білінг та інше). Ви в будь-який момент зможете дистанційно вирішити робочі питання, а Ваша організація завжди буде «на зв'язку». Основною перевагою телефонного зв'язку є те, що експлуатація міні АТС досить проста, а модернізація не вимагає великих фінансових витрат.

Щоб замовити міні АТС та монтаж телефонної мережі, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Телефонія 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування телефонної мережі та міні АТС, ціна знижена на 20%
Обслуговування телефонної мережі та міні АТС, ціна знижена на 20%

Не приймається факс? Обірвався дзвінок? Потрібно перемістити телефон на інше робоче місце? – Ці та інші питання повинні вирішуватися швидко...

Всі акції