+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування електричних мереж, вартість знижена на 30%

Обслуговування електричних мереж, вартість знижена на 30%

Коротить електропроводка? Вибивають автомати? Зламалась розетка, або вимикач? - Ці питання є вкрай важливими, адже як би якісно не була зроблена електрична мережа, все одно в процесі експлуатації відбувається її певний знос. А несправне електрообладнання становить загрозу для майна та, звичайно ж, життя оточуючих людей.

Щоб вирішити ці та подібні проблеми, а також звести до мінімуму ймовірність їх виникнення, ми пропонуємо Вам організувати технічне обслуговування електричної мережі. У разі укладення абонентського договору на обслуговування електромережі, Ви отримуєте безпечну систему електропостачання, захищену від перебоїв та перевантажень, що виникають, як це часто буває, у самий невідповідний момент.

У період 6 лютого 2016 року по 21 жовтня 2016 року, діє акція «Від розетки до щита», за умовами якої надається знижка 30% на технічне обслуговування електричної мережі в офісі. Якщо необхідно виконати роботи в інших комерційних приміщеннях (склади, виробництва), то в такому випадку знижка складе 20%. Також необхідно відзначити, що виїзд нашого фахівця-електрика для первинної діагностики та відновлення пошкоджених елементів електромережі (розетки, вимикачів), здійснюються безкоштовно. Акційна вартість послуг діє для організацій, територіально розташованих у Києві та Київській області.

Технічне обслуговування електричних мереж передбачає виконання комплексу робіт, що забезпечують справний стан електрообладнання та проводяться з певною періодичністю. Прикладом таких робіт є ремонт розеток і вимикачів, заміна пошкодженої електропроводки, перевірка автоматів та іншого захисно-комутаційного обладнання. В роботи входить регулярний огляд, настройка, тестування та підтримка в робочому стані обладнання електромережі (генератори, автоматика, стабілізатори, лічильники та інші). Також обслуговування включає в себе ремонтно-відновлювальні роботи на разовій основі і заміну вийшов з ладу електричного обладнання.

Періодично виконується обслуговування електричних мереж є запорукою їх безпечної та надійної експлуатації при оптимальних трудових, а також матеріальних витратах. Вчасно виявлена несправність запобіжить можливу аварійну ситуацію, що безсумнівно, зменшить ймовірні втрати організації.

Щоб замовити обслуговування електромережі в офісі, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Електроживлення 06-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Резервне електроживлення, ціна на монтаж -20%
Резервне електроживлення, ціна на монтаж -20%

Зникає електрика в офісі? Напруга в мережі не відповідає нормі? Падає потужність у мережі? – Кожен з цих питань має вирішатися швидко та...

Всі акції