+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Обслуговування та вимірювання заземлення, знижка 30%

Обслуговування та вимірювання заземлення, знижка 30%

Опір контуру не відповідає нормі? Пошкоджена шина? Не має протоколу контрольних замірів? – Це тільки мала частина труднощів, з якими стикається підприємство, якщо у нього не передбачений фахівець, який відповідає за працездатність системи заземлення. А од же, це може стати основною причиною, по якій електрообладнання вийде з ладу, а персонал отримає травми від електрики.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати технічну підтримку системи заземлення як одноразово, так і на періодичній основі. Послуги з обслуговування надаються на підставі договору, умови якого передбачають роботи «під ключ», у режимі 24/7.

У період з 1 грудня 2017 року по 31 березня 2019 року, проходить акція «Безпека, насамперед» за умовами якої кожен клієнт отримує знижку в розмірі 30% на технічне обслуговування заземлення для будівель та споруд, що використовуються в комерційних цілях. Також варто відзначити, що під час акції, підключення електроприладів до захисного заземлення здійснюється безкоштовно, а в місцях, де відсутні точки заземлення, виконується їх монтаж. Пропозиція діє для підприємств, будівлі яких розташовуються в Києві та Київській області.

Обслуговування системи заземлення складається з комплексу ремонтних та профілактичних робіт спрямованих на підтримку компонентів системи в робочому стані. Експлуатація системи заземлення передбачає періодичне вимірювання опору контуру та складання протоколу вимірювань. Планові роботи включають в себе нанесення антикорозійного покриття в місцях, де виявлені дефекти, та замір робочих параметрів у контрольних точках підключення.

Періодичний вимір заземлення – важливий етап в експлуатації всієї системи. Він допоможе зробити роботу персоналу на підприємстві безпечною, а використання електричних приладів довговічним.

Щоб замовити обслуговування заземлення, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Заземлення 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж захисного заземлення, ціна знижена на 20%
Монтаж захисного заземлення, ціна знижена на 20%

Сумніваєтеся в надійності електропроводки? Треба захистити дорогі електроприлади? – Ці питання потрібно вирішувати вчасно, адже безперебійна...

Всі акції