+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування комп'ютерної техніки зі знижкою 20%

Обслуговування комп'ютерної техніки зі знижкою 20%

Поламався комп'ютер? Не працює електронна пошта? Чи не друкує принтер? – Для сучасного офісу, де обов'язково присутня комп'ютерна техніка, ці питання бувають актуальними досить часто. А несправність сервера, може привести до відмови життєво важливої автоматизованої системи.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати технічне обслуговування офісної техніки (комп'ютери, сервери, принтери, факси, МФУ). Підтримка виконується на підставі абонентського договору (аутсорсинг), умови якого передбачають можливість виконання робіт в не робочий час та вихідні дні (24/7).

У період з 1 лютого 2016 року по 31 жовтня 2016 року, діє акція «Працюй впевнено», за умовами якої надається знижка 20% на технічне обслуговування комп'ютерної техніки в офісі. Слід зазначити, що в рамках акції, при укладанні договору на 1 рік, Ви отримуєте ліцензійний антивірусний захист в подарунок. Пропозиція діє для організацій територіально розташованих в місті Київ та Київській області.

Абонентське обслуговування включає в себе послуги з підтримки комп'ютерної техніки та програмного забезпечення в робочому стані, проводяться з певною періодичністю. У планові роботи входить забезпечення антивірусного захисту даних, установка офісних додатків, операційних систем (ОС) та іншого спеціалізованого ПЗ. Також ми виконуємо відновлення працездатності обладнання і даних на жорстких дисках, після апаратних збоїв, або вірусних атак. Сервісне обслуговування комп'ютерів за договором, передбачає можливість доставки комплектуючих на ремонт в сервісний центр виробника.

Реагування на аварійні ситуації здійснюється протягом двох годин. Аварійні роботи включають в себе заміну комплектуючих для ПК та серверів, перевірку й ремонт локальних мереж. Налаштування комп'ютерів виробляється сертифікованими фахівцями, як віддалено, так і з виїздом в офіс. Абонентське обслуговування ПК передбачає можливість виконання разових робіт, не врахованих у договорі, на инцидентной основі.

Оперативне усунення неполадок дозволить не втратити інформацію, під час відмови комп'ютерів та локальної обчислювальної мережі (ЛОМ). А профілактика оргтехніки забезпечить безперервну роботу офісу в будь-який час доби.

Що б замовити обслуговування офісної техніки, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Комп'ютеризація 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування СКС та зовнішньої кабельної мережі, знижка 30%
Обслуговування СКС та зовнішньої кабельної мережі, знижка 30%

Зламалася розетка? Заважають кабелю під ногами? Безлад в серверній кімнаті, або на кросу немає маркування? - Ці та інші питання повинні...

Монтаж ЛОМ, ціни знижені на 20%
Монтаж ЛОМ, ціни знижені на 20%

Потрібна локальна мережа в офіс? Хочете обладнати робочі місця комп'ютерами? Потрібно організувати корпоративну пошту та зберігання даних? –...

Всі акції