+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування блискавкозахисту, знижка 30%

Обслуговування блискавкозахисту, знижка 30%

Пошкоджений блискавкоприймач? Заіржавів струмовідвід? – Важливість цих питань не можна недооцінювати так як це може призвести до незворотніх наслідків для людей та майна що на території підприємства. Попадання блискавки у будівлю без блискавкозахисту завжди завдає великої матеріальної шкоди, не кажучи вже про втрату людських життів.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати технічну підтримку пристроїв блискавкозахисту. Обслуговування блисковкозахисту виконується на підставі абонентського договору, в режимі 24/7, та передбачає виконання робіт «під ключ».

У період з 1 грудня 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Небезпечні розряди», у рамках якої надається знижка 30% на технічне обслуговування блискавкозахисту. Під час акції, ми безкоштовно виконаємо роботи з оцінки стану пристроїв блискавкозахисту на предмет придатності їх подальшого використання. Після виконання робіт ми надамо протокол огляду та технічний висновок. Пропозиція діє для організацій, територіально розташованих в місті Київ, Дніпропетровськ та Львів.

Обслуговування блискавкозахисту складається з комплексу ремонтно-профілактичних робіт спрямованих на підтримку системи в робочому стані. Роботи включають в себе огляд блискавкоприймачів, перевірку кріплень щогли та струмовідводів. У місцях, де виявлена корозія, здійснюється нанесення захисного покриття, перевірка з'єднань та відновлення пошкоджених елементів. Також, виконуються контрольні заміри, в місцях з'єднання струмовідводів з блискавкоприймачем та контуром заземлення. Експлуатація системи блискавкозахисту передбачає періодичні випробування і складання протоколу вимірювань.

В рамках профілактики системи, ми виконуємо огляд всіх пристроїв після грози надзвичайної інтенсивності та інших стихійних лих (ураганний вітер, землетрус, пожежа). Такі заходи допомагають виявити несправність на ранній стадії та оперативно їх усунути.

Щоб замовити обслуговування системи блискавкозахисту, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Блискавкозахист 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Блискавкозахист покрівлі, ціни знижені на 50%
Блискавкозахист покрівлі, ціни знижені на 50%

Ваша будівля найвища в окрузі? У Вас металева покрівля? - Усі ці ознаки говорять про те, що під час грози є ризик попадання блискавки по...

Всі акції