+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Обслуговування охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%

Обслуговування охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%

Не можете поставити офіс на охорону? Не спрацьовує сигнал тривоги? Не знаєте, як змінити пароль? – Будь-який з цих питань, якщо він залишився без уваги, може стати причиною, по якій зловмисник проникне в приміщення, а охорона не зможе його виявити. Збиток, який буде нанесений, може істотно вплинути на бізнес та його подальшу долю.

Для вирішення цих завдань ми пропонуємо організувати технічне обслуговування охоронної сигналізації та інших систем безпеки. Послуга необхідна не тільки для довговічності системи, але і для її коректної роботи. Адже специфіка роботи охоронних систем полягає в тому, що їх робота в звичайному житті не видима, та не можна бути впевненим у їх працездатності до виникнення НП. Саме для цього ми пропонуємо виконувати сервісне обслуговування на постійній основі. Послуги надаються на підставі абонентського договору, умови якого передбачають виконання профілактичних робіт, а також рішення аварійних ситуацій, в режимі 24/7.

У період 7 лютого 2016 року по 25 жовтня 2016 року, проходить акція «Захисти своє», під час якої діє знижка 30% на обслуговування засобів охоронної сигналізації в приміщенні, та на прилеглій території. В рамках акції ми виконаємо тестування охоронних датчиків, а при виявленні вразливих місць встановимо додаткові датчики, або перенесемо існуючі в іншу зону. Ці зміни допоможуть посилити систему безпеки у раніше вразливих місцях, без додаткових фінансових витрат. Ціна на обслуговування охоронної сигналізації діє для підприємств, які розташовані в місті Київ, Дніпропетровськ та Запоріжжя.

Обслуговування систем охоронної сигналізації виконується відповідно до встановленого регламенту. Регламентом визначаються терміни проведення робіт, їх періодичність та обсяг.

У регламент робіт з технічного обслуговування входить безліч пунктів контролю, починаючи з діагностики окремих пристроїв та закінчуючи перевіркою працездатності системи в цілому. Перевірка окремих елементів супроводжується контрольними вимірами (ППК, охоронних датчиків, світлозвукових сповіщувачів, контрольних панелей, блоків живлення, джерел резервного живлення та інших виробів), а при необхідності здійснюється ремонт обладнання та перевірка-чистка датчиків.

Регламентні роботи з обслуговування сигналізації включають в себе:

  • огляд сигналізації на предмет видимих пошкоджень;
  • перевірка програмного забезпечення;
  • перевірка працездатності обладнання та датчиків;
  • тестування та коректування налаштувань системи;
  • чистка блоків управління та вузлів від пилу (бруду);
  • зняття показань на блоках харчування (сила струму, напруга, опір);
  • перевірка, та за необхідності ремонт роз'ємів та з'єднань.

Обслуговування сигналізації може включати в себе додаткові послуги: гарантійне обслуговування, після гарантійне, модульний ремонт обладнання, діагностика несправностей у суміжних пристроях, демонтаж та перенесення сигналізації, захист системи від збоїв в електромережі та статичної електрики, а також навчання персоналу основам експлуатації.

Щоб замовити обслуговування охоронної сигналізації, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Охоронна сигналізація 07-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%
Монтаж охоронної сигналізації, ціна знижена на 30%

Хочете зберегти майно? Потрібна охорона приміщення? Хочете знати про проникнення на об'єкт? – Скільки існує людство, стільки ж часу й існують...

Всі акції