+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування освітлення в офісі, знижка 30%

Обслуговування освітлення в офісі, знижка 30%

Погане освітлення в приміщенні? Згоріла лампочка? Зламався світильник, або вимикач? – Є питання, які не варто відкладати на завтра! Оскільки від швидкості їх вирішення залежить не тільки зір персоналу та його ефективність, але та можливість підприємства взагалі функціонувати.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати технічну підтримку системи електроосвітлення. Обслуговування електроосвітлення виконується на підставі абонентського договору, умови якого передбачають роботи «під ключ», в режимі 24/7.

У період 1 лютого 2016 року по 26 жовтня 2016 року, діє акція «Хай буде світло», в рамках якої надається знижка 30% на технічне обслуговування освітлення в офісі. Додавання освітлювальних приладів на території офісу, під час акції виконується безкоштовно, за умови, що їх кількість не більше п'ятої частини від існуючих світильників. Пропозиція діє для організацій територіально розташованих в місті Київ та Київській області.

Обслуговування електроосвітлення включає в себе послуги з цілодобової підтримки силової мережі та освітлювальних приладів у робочому стані. У рамках договору передбачена періодична заміна ламп освітлення та пошкоджених вимикачів. При виявленні пошкоджень на мережі: силового кабелю, або елементів щитової, аварійні роботи виконуються з реагуванням до 2-х годин. Прийом системи на обслуговування включає в себе перевірку стану світильників, вимикачів та інших компонентів електромережі на дефекти. У разі їх виявлення, виконується безкоштовне усунення знайдених несправностей.

Усунення аварійних ситуацій в короткий термін, дозволить підприємству мінімізувати втрати, а своєчасна заміна пошкоджених елементів зробить роботу безперервною.

Щоб замовити обслуговування освітлення, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Освітлення 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж електричного освітлення, ціна знижена на 20%
Монтаж електричного освітлення, ціна знижена на 20%

Бракує освітлення в офісі? Потрібно виділитися на тлі конкурентів? Хочете привернути увагу, або підняти продажі в магазині? – Це вкрай...

Всі акції