+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Обслуговування систем оповіщення, ціни знижені на 50%

Обслуговування систем оповіщення, ціни знижені на 50%

Погана якість музики? Зламався мікрофон? Не працюють світлові покажчики виходу? Слабка потужність звукових колонок? – Кожне таке питання, яке залишилося без рішення, псує репутацію Вашого закладу в особі відвідувачів та клієнтів, а також порушує координацію людей під час надзвичайних ситуацій та пошук персоналу на території. У разі виникнення пожежі, або іншого ПП, передача нерозбірливих повідомлень, може призвести до незворотних наслідків.

Щоб вирішити ці та подібні проблеми, а також звести до мінімуму ймовірність їх виникнення, ми пропонуємо Вам організувати технічне обслуговування системи оповіщення. Висновок, абонентського договору на обслуговування забезпечить своєчасну профілактику та усунення несправностей, високу продуктивність та відмовостійкість всього обладнання системи, а це, як мінімум, знизить матеріальні та трудові витрати.

У період з 1 лютого 2016 року по 16 жовтня 2016 року, діє акція «Ні тиші», за умовами якої ми надаємо знижку 50% на технічне обслуговування систем оповіщення. Слід зазначити, що в рамках акції, ми виконаємо первинну діагностику звукопідсилюючих компонентів та комплексний аналіз працездатності системи абсолютно безкоштовно. Пропозиція діє для організацій, територіально розташованих Київської, Дніпропетровської та Запорізької області.

Обслуговування систем оповіщення передбачає виконання комплексу робіт, які забезпечують підтримку активного обладнання та пасивних компонентів у справному стані. До активних пристроїв відносяться підсилювачі, гучномовці, мікшери, світлові покажчики, звукові сповіщувачі та інші мультимедійні пристрої. Роботи проводяться з певною періодичністю. Реагування на аварійні ситуації здійснюється протягом двох годин. У плавне обслуговування входить детальний огляд і чищення обладнання, перевірка працездатності вбудованих та автономних засобів вимірювань, при необхідності, проведення електричних та механічних регулювань та багато іншого.

Технічне обслуговування систем оповіщення дасть можливість уникнути неполадок у роботі обладнання, та дозволить утримувати систему у робочому стані 24/7. Вчасно виявлена несправність запобігає можливій аварії, а це, безсумнівно, зменшить ймовірні втрати організації.

Замовити обслуговування системи оповіщення, можна у наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Оповіщення 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Локальне оповіщення, ціна на монтаж -20%
Локальне оповіщення, ціна на монтаж -20%

Не можете знайти співробітника на території підприємства? Потрібно сповіщати відвідувачів про Ваші новинки? Хочете створювати позитивний...

Всі акції