+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування супутникового та кабельного телебачення -10%

Обслуговування супутникового та кабельного телебачення -10%

Погана якість ТВ зображення? На екрані з'явилося повідомлення «немає сигналу»? Потрібно оновити контент, або поміняти телевізор? – Це тільки мала частина питань, які доводиться вирішувати персоналу, при використанні ТВ систем. Від якості та швидкості їх рішення залежить, чи буде показувати телевізор та зможе клієнт подивитися актуальні новини, або улюблену передачу. І якщо їх не вирішити вчасно, то бізнес може втратити репутацію що, безсумнівно, відіб'ється на його фінансові досягнення.

Для того щоб вирішити ці та подібні проблеми, а також звести до мінімуму ймовірність виникнення аварій, ми пропонуємо Вам організувати технічне обслуговування телевізійних мереж та систем (супутникове та кабельне телебачення). Договір на обслуговування забезпечить своєчасну профілактику, чим забезпечить відмовостійкість системи, а це, в свою чергу, знизить можливі матеріальні витрати на ремонт в майбутньому.

У період з 1 лютого 2016 року по 30 жовтня 2016 року, діє акція «Лови хвилю», за умовами якої надається знижка 10% на технічне обслуговування систем телебачення. Під час дії акції, індивідуальна настройка ресиверів та підбір ТВ каналів, виконується на безкоштовній основі. Пропозиція діє для організацій розташованих в Україні, без територіальних обмежень.

Обслуговування телебачення включає в себе комплекс ремонтно-профілактичних робіт спрямованих на підтримку ТВ системи в робочому стані. До таких робіт належить перевірка антен, кабельної мережі та абонентського обладнання на предмет дефектів. При необхідності здійснюється модульний ремонт, або заміна пошкоджених пристроїв. Також ми регулярно виконуємо оновлення пакета ТВ каналів та прошивки ресіверів, щоб абонент завжди міг дивитися улюблені канали та бути в курсі останніх подій. Планове обслуговування передбачає періодичний огляд телевізійного обладнання та антенно-фідерних пристроїв, а також перевірку якості ТВ сигналу.

Що б замовити обслуговування кабельного, або супутникового телебачення, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Телебачення 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Установка супутникового телебачення, ціни знижені на 20%
Установка супутникового телебачення, ціни знижені на 20%

Слабкий рівень ефірного сигналу, або його немає взагалі? Набридли перешкоди аналогового ТБ? Хочете дивитися телеканали в HD якості? – Для...

Всі акції