+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування телефонної мережі та міні АТС, ціна знижена на 20%

Обслуговування телефонної мережі та міні АТС, ціна знижена на 20%

Не приймається факс? Обірвався дзвінок? Потрібно перемістити телефон на інше робоче місце? – Ці та інші питання повинні вирішуватися швидко та професійно, оскільки сильно впливають на продуктивність роботи співробітників, а також працездатність підприємства в цілому.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати технічну підтримку телефонії. Обслуговування АТС (телефонної станції) виконується на підставі абонентського договору, умови якого передбачають роботи «під ключ», в режимі 24/7.

У період з 5 лютого 2016 року по 25 жовтня 2016 року, діє акція «Без телефону – як без рук», в рамках якої виконується технічне обслуговування телефонної мережі и АТС в офісі, зі знижкою 20%. Перенесення телефонів по території офісу та їх підключення до міні АТС, виконується на безкоштовній основі, тільки під час дії акції. Ціна зі знижкою діє для організацій територіально розташованих у Києві та Київській області.

Обслуговування включає в себе послуги з підтримки телефонного зв'язку в офісі в робочому стані, а також консультації з оптимізації витрат на зв'язок. При необхідності, договором передбачено модернізацію телефонної мережі та зміни в конфігурації міні АТС. Приймання системи на обслуговування включає в себе аудит стану телефонного обладнання та усунення існуючих несправностей. У разі виникнення обриву телефонної лінії, або виходу з ладу АТС, аварійні роботи виконуються з реагуванням до 2-х годин.

Оперативне усунення аварій дозволить мінімізувати втрати організації під час відключення телефонного зв'язку. А своєчасна профілактика міні АТС забезпечить безперервну роботу телефонів в будь-який час доби.

Що б замовити обслуговування телефонної мережі в офісі, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Телефонія 05-02-2016

Оцініть публікацію?

Відповісти
Хотим рассмотреть вопрос о возможном заключении договора по техническому обслуживанию на 2017 р. відомчої АТС LDK-300 та міні АТС GHX-520.
Відповісти
Для оформления заказа заполните анкету или позвоните по контактам указанным на сайте.
Спасибо за обращение
Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж телефонних мереж та міні АТС, ціна знижена на 20%
Монтаж телефонних мереж та міні АТС, ціна знижена на 20%

В офісі немає телефонів? Хочете організувати корпоративний зв'язок? Потрібно здешевити телефонні розмови? - Ці питання бувають актуальними...

Всі акції