+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Обслуговування відеоспостереження, ціна знижена на 30%

Обслуговування відеоспостереження, ціна знижена на 30%

Зламався відеореєстратор? Відключилась відеокамера? Не працює запис зображення? Потрібно додати відеокамери? – Ці та інші питання повинні вирішуватися швидко та професійно, так як від них залежить збереження майна на підприємстві, а також ефективність таі якість роботи персоналу.

Ми пропонуємо Вам вирішити ці питання, та організувати обслуговування систем відеоспостереження. Технічна підтримка відеосистем виконується на підставі абонентського договору, умови якого передбачають роботи «під ключ», в режимі 24/7.

У період з 4 лютого 2016 по 29 жовтня 2016 року, проходить акція «Не прогав момент», під час якої діє знижка 30% на обслуговування системи відеоспостереження. У рамках акції, перевірка відеокамер на предмет видимої зони, що охороняється та їх перенесення в нове місце, виконується безкоштовно. Ці зміни допоможуть посилити систему безпеки у раніше вразливих місцях, без додаткових фінансових витрат. Ціна на обслуговування відеоспостереження діє для організацій, у яких система розташована в місті Київ, Дніпропетровськ та Запоріжжя.

Технічне обслуговування включає в себе комплекс послуг з підтримки відеосистем в офісі та прилеглої території в робочому стані. Приймання системи на обслуговування включає в себе аудит стану відеокамер та пристроїв запису (відеорегістраторів, відеосерверів), а також усунення знайдених несправностей. Ремонт кабельної проводки, позиціонування відеокамер та зміни в налаштуваннях відеореєстратора є невід'ємною частиною аварійно-профілактичних робіт у рамках договору. При поломці системи реагування фахівців складу не більше 2-х годин з моменту виявлення аварії.

Своєчасне обслуговування обладнання для відеоспостереження дасть можливість уникнути неполадок у роботі, та дозволить утримувати систему завжди працездатною. Правильно організована експлуатація відеоспостереження забезпечить довговічну та безперервну роботу системи у будь-який час доби.

Щоб замовити обслуговування відеоспостереження, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Назад в: Відеоспостереження 04-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Віддалене відеоспостереження зі знижкою 30%
Віддалене відеоспостереження зі знижкою 30%

Пропадають речі? Потрібно вирішити спірні моменти? Хочете контролювати персонал та переміщення товарів? – Ці питання завжди актуальні та...

Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%
Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%

Потрібно придбати відеореєстратор і відеокамери? Не хочете переплачувати і перевіряти на сумісність? Шукайте готове рішення від перевіреного...

Всі акції