Phone+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників

Охорона периметру об'єкта, ціна на монтаж знижена на 10%

Охорона периметру об'єкта, ціна на монтаж знижена на 10%

Треба захистити територію? Хочете знати про проникнення на об'єкт? Потрібна цілодобова охорона? – У сучасному світі ці питання можуть виникати досить часто, а часом від якості їх вирішення залежить не тільки збереження майна, але і людське життя.

Безпека будь-якого об'єкта починається з охорони його периметра. Ми пропонуємо Вам встановити технічні засоби для охорони периметра та організувати пост спостереження для фізичної охорони. Охорона периметра об'єкта є системним засобом захисту від несанкціонованого проникнення порушника. Вона видає сигнал тривоги в момент перетину порушником лінії охорони, що дозволяє вчасно вжити відповідних заходів для припинення вторгнення. Долаючи кордон об'єкта, порушник створює обурення, які фіксуються спеціальними датчиками периметра.

З 1 січня 2020 року по 15 березня 2020 року, діє акція «Перший рубіж», за умовами якої ціна на монтаж системи охорони периметра знижена на 10%. Також в рамках акції ми безкоштовно організуємо централізований пульт спостереження та встановимо програмний комплекс за допомогою якого Ви зможете вести цілодобове спостереження за периметром в автоматичному режимі. Це дозволить виявити зловмисників вже на перших кроках злочину та своєчасно вжити заходів. Під організацією пульта слід розуміти надання послуг з підбору, монтажу та наладки обладнання для систем охорони периметру. Пропозиція діє для підприємств по всій території України.

Установка охорони периметра включає в себе монтаж механічних перешкод (огорожі, паркани) та технічних засобів охорони (бар'єри, сповіщувачі, контролери). Інженерні споруди монтуються з урахуванням специфіки місцевості, кліматичних умов та умов експлуатації. За принципом дії, можна виділити наступні системи охорони, які ми встановлюємо на об'єктах: інфрачервоні, вібраційні, радіопроменеві та ємнісні.

Система охорони периметру дозволяє організувати зовнішню охорону об'єкта, забезпечуючи необхідну протидію несанкціонованому проникненню в охоронну зону, запобігати ймовірність розкрадань. У разі спрацювання відбувається активація системи світлозвукового оповіщення та інформування централізованого пульта охорони.

Щоб замовити охорону периметра «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Назад в: Охорона периметру 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Технічне обслуговування засобів охорони периметра -30%
Технічне обслуговування засобів охорони периметра -30%

Бар'єри реагують на тварин? Зламалася автоматика на шлагбаумі? Не спрацьовують сповіщувачі? – Ці та інші технічні питання повинні зважатися...

Всі акції