+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Організація відеоконференцзв'язку, монтаж зі знижкою 15%

Організація відеоконференцзв'язку, монтаж зі знижкою 15%

Потрібен відеозв'язок між офісами? Потрібно групове спілкування з різними відділами? Потрібно провести презентацію в декількох місцях одночасно? – Ці питання бувають актуальними досить часто, адже сучасний світ не знає просторових кордонів. У багатьох випадках електронна пошта не зможе вирішити всі проблеми, а телефонні переговори серйозно обмежені в ціні та можливостях.

Для вирішення цих, а також подібних питань, ми пропонуємо Вам організувати систему відеоконференцзв'язку, яка дає можливість миттєво встановити візуальний контакт з потрібними людьми в будь-якій точці світу, в режимі онлайн та обговорити будь-які питання. Відеоконференцзв'язок дозволить не тільки бачити та чути співрозмовника, але і демонструвати йому різні документи та навіть не дуже великі предмети.

Відеоконференція допоможе зібрати разом всіх потрібних людей у потрібний час, де б вони в цей момент не знаходилися, а це заощадить як час, так і гроші на відрядження.

У період з 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Живий розмова», за умовами якої надається знижка 15% на монтаж відеоконференцзв'язку. У рамках акції, ми безкоштовно розробимо проект та підберемо оптимальне програмне забезпечення з урахуванням специфіки бізнесу. Також варто відзначити, що установка програмного забезпечення та навчання персоналу використовувати відеозв'язок, виконується на безкоштовній основі. Дана пропозиція діє по всій території України.

Організація відеоконференцзв'язку для бізнесу включає в себе комплекс робіт «під ключ» на об'єкті будь-якої складності (проектування, встановлення та налаштування). Залежно від завдання та проекту, система відеоконференцзв'язку, має певну структуру та склад. Структура визначається виходячи з технічних вимог та функціоналу, які необхідні від системи відеоконференцзв'язку.

Устаткування для відеоконференцзв'язку ділиться на:

Пристрої мають широкий набір можливостей залежно від призначення, моделі, інтерфейсу, способу підключення та інших параметрів. Також їх умовно можна розділити на персональні та багатоточкові системи відеоконференцій. Для ефективного використання відеозв'язок постачають програмним забезпеченням, яке дозволяє управляти системою, планувати її роботу та контролювати все що відбуваються в ній.

У сучасному світі, де все вирішується швидко та ситуація змінюється щохвилини, зв'язок в реальному часі став найважливішим завданням. Тому критично важливо правильно організувати спільну роботу співробітників і тим самим підвищити продуктивність праці. За допомогою сучасних засобів відеозв'язку, співробітники можуть брати участь у конференціях з іншими відділами, або фахівцями, які знаходяться у відрядженнях, вирішуючи оперативно питання різної складності. Виконаний на професійному рівні груповий відеоконференцзв'язок – не потребує дорогої експлуатації та прослужить довгі роки.

Щоб замовити обладнання для відеоконференцій та виконати його монтаж звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Відеоконференцзв'язок 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Використання відеоконференцзв'язку, обслуговування -20%
Використання відеоконференцзв'язку, обслуговування -20%

Не можете підключитися до відеоконференції? Погана якість звуку та картинки? Обривається відеозв'язок? – якщо ці питання не вирішити вчасно,...

Всі акції