+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

При замовленні на суму від 50 000 гривень знижка 5%

При замовленні на суму від 50 000 гривень знижка 5%

Зросли витрати на обладнання? Ціни на товари вже не здаються такими привабливими як раніше? При виборі обладнання хочете орієнтуватися на якість, а не на ціну? – З цими питаннями стикається кожен, але тільки ми пропонуємо Вам раз та назавжди вирішити ці проблеми.

У період з 1 січня 2016 року по 28 травня 2016 року, діє акція «Купи більше – заплати менше», за умовами якої при замовленні товарів на 50 000 гривень та більше ви отримаєте накопичувальну знижку 5% . Пропозиція діє для фізичних та юридичних осіб, територіально розташованих в Україні.

На сайті нашої компанії Ви знайдете товари безлічі виробників з різних куточків планети. Асортимент продуктів задовольнить як знавців своєї галузі, так і звичайних покупців. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати продукцію, що задовольняє будь-яким, навіть самим специфічним та нестандартним запитам. Консультація фахівця допоможе не тільки підібрати обладнання, а й скласти перелік матеріалів необхідних для монтажу.

Щоб взяти участь в акції та отримати знижку 5%, Вам потрібно оформити замовлення від 50000 гривень, а знижка буде надана автоматично.

Назад в: Товари 01-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
При замовленні на суму від 5 000 гривень доставка – безкоштовно
При замовленні на суму від 5 000 гривень доставка – безкоштовно

Шукаєте на чому можна заощадити? Набридло оплачувати послуги транспортних компаній? Хочете забути про проблеми пов'язані з доставкою? – З...

Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%
Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%

Потрібно придбати відеореєстратор і відеокамери? Не хочете переплачувати і перевіряти на сумісність? Шукайте готове рішення від перевіреного...

Всі акції