+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

При замовленні на суму від 5 000 гривень доставка – безкоштовно

При замовленні на суму від 5 000 гривень доставка – безкоштовно

Шукаєте на чому можна заощадити? Набридло оплачувати послуги транспортних компаній? Хочете забути про проблеми пов'язані з доставкою? – З цими питаннями стикається кожен, хто хоче купити товар. Ми пропонуємо Вам раз та назавжди вирішити ці проблеми.

У період 1 січня 2016 року по 1 жовтня 2016 року, діє акція «Із рук в руки», за умовами якої при замовленні товарів на 5 000 гривень та більше ви отримаєте безкоштовну доставку Вашої покупки по всій території України. Також, при покупці ми надамо консультацію, за допомогою которойсможете підібрати обладнання оптимальне для Ваших завдань та цілей.

Для утримання лідерства на українському ринку інженерних технологій, ми відстежуємо не тільки інновації з боку постачальників, а й нові потреби клієнтів. Завдяки цьому ми надаємо нашим клієнтам оптимально-збалансований асортимент обладнання з одних рук, з доставкою в будь-яку точку України.

Наша компанія виробляє доставку по всій території України наступним чином . Який би спосіб доставки Ви не обрали, вантаж буде доставлений в найкоротші терміни, з дотриманням всіх норм та правил транспортування.

Основний акцент ми робимо на якість продукції та гарантійний супровід клієнтів, а постійний розвиток партнерської мережі забезпечує додаткову присутність компанії у всіх регіонах. Використання систематизованих підходів до вирішення завдань дають можливість швидше та ефективніше досягати поставлених цілей.

Щоб взяти участь в акції «З рук в руки», та отримати безкоштовну доставку Вам потрібно тільки оформити замовлення від 5 000 гривень та отримати товар.

Акция завершена

Назад в: Товари 01-11-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%
Комплект відеоспостереження Hikvision на 4 камери, ціна -25%

Потрібно придбати відеореєстратор і відеокамери? Не хочете переплачувати і перевіряти на сумісність? Шукайте готове рішення від перевіреного...

При замовленні товарів на суму від 50 000 грн - знижка 5%
При замовленні товарів на суму від 50 000 грн - знижка 5%

Зросли витрати на обладнання? Ціни на товари вже не здаються такими привабливими як раніше? При виборі обладнання хочете орієнтуватися на...

Всі акції