+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Резервне електроживлення, ціна на монтаж -20%

Резервне електроживлення, ціна на монтаж -20%

Зникає електрика в офісі? Напруга в мережі не відповідає нормі? Падає потужність у мережі? – Кожен з цих питань має вирішатися швидко та професійно, тому що всі електроприлади в офісі залежать від електроживлення. Відклавши ці питання на завтра, підприємство ризикує залишитися без електрики на тривалий термін, а збитки завдані таким простоєм можуть бути критичним для всього бізнесу, або будинку.

Ми пропонуємо Вам встановити систему резервного електроживлення та вирішити проблему з електрикою раз та назавжди.

Система живитиме електричні прилади, не зупиняючи їх роботу, а також забезпечить значне підвищення потужності в момент пікового навантаження. Резервне електроживлення застосовується для використання в офісі, на виробництві та приватному секторі (вдома).

З 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року, діє акція «Сьогодні та зараз», за умовами якої ціна на монтаж систем резервного електроживлення знижена на 20%. Пропозиція також діє на системи безперебійного електроживлення, наприклад: інверторна-акумуляторна система з резервним генератором, сонячна батарея, або іншим поновлюваним джерелом енергії. У рамках акції, ми безкоштовно зробимо настройку підключення генератора та сонячних батарей. Пропозиція діє для підприємств та приватних осіб, які знаходяться в місті Київ та Київській області.

Впровадження системи здійснюється у кілька етапів. На першому етапі ми оглядаємо об'єкт та розробляємо проектну документацію. У проекті буде відображений спосіб організації безперебійного електропостачання та порядок виконання будівельно-монтажних робіт. Розрахунок потужності системи дозволить підібрати обладнання для резервного живлення: автоматику, стабілізатори напруги, інвертори, акумулятори, захисно-комутаційне обладнання, кабельні та заставні матеріали. На підставі цих даних ми розробляємо кошторисну документацію на обладнання та роботи, а також готуємо графік виконання робіт.

Далі виконуємо монтаж кабельних компонентів та установку основного електрообладнання. При необхідності здійснюємо будівництво приміщення, фундаменту, або опор для генератора та сонячних батарей. Після виконання монтажних робіт виконується тестові випробування кожного пристрою окремо та всієї системи резервного електроживлення у цілому.

По закінченню пуско-налагоджувальних робіт готуємо пакет виконавчої документації, а також кабельний журнал, протоколи вимірювань, акти прихованих робіт, акти узгодження системи.

Резервні джерела електроживлення дозволять позбутися від перерв в електропостачанні та захистять дороге устаткування від перепадів напруги. Система може бути підключена вибірково, тільки у певні групи, що дає можливість вибіркової роботи електроприладів.

Щоб замовити резервне електроживлення для дому та офісу, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Електроживлення 01-11-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування електричних мереж, вартість знижена на 30%
Обслуговування електричних мереж, вартість знижена на 30%

Коротить електропроводка? Вибивають автомати? Зламалась розетка, або вимикач? - Ці питання є вкрай важливими, адже як би якісно не була...

Всі акції