+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Стань регіональним дилером - отримай знижку до 10%!

Стань регіональним дилером - отримай знижку до 10%!
Гарна новина для партнерів компанії, а також для тих, хто ще не став, але бажає стати нашим новим партнером.
Для наших партнерів ми постійно розробляємо гнучкі системи знижок і пропонуємо прості та вигідні рішення для співпраці. Цього разу компанія для всіх партнерів, які працюють в рамках програми «Регіональний дилер», з 1 грудня запустила акцію, за умовами якої при замовленні обладнання надається знижка 5%, а при замовленні товарів на суму понад 100 000 грн - 10%.
Якщо у вас є свій бізнес по реалізації обладнання або ви займаєтеся наданням послуг з монтажу інженерних систем і мереж та при цьому є необхідність постійних поставок обладнання для реалізації проектів, то ми Вам пропонуємо стати нашим регіональним дилером і отримати можливість закуповувати обладнання за вигідними цінами.
Якщо Ви вже є нашим регіональним дилером, то отримати знижку просто - для цього достатньо авторизуватися на сайті та оформити замовлення.
Для нових партнерів компанії, які хочуть взяти участь в програмі «Регіональний дилер», необхідно попередньо зареєструватися на сайті та відправити заявку на участь в програмі. Після отримання підтвердження заявки і проходження деяких формальностей співпраці акція стане доступна при замовленні.
Ставай регіональним дилером та закуповуй обладнання за спеціальними вигідними цінами!

* Акція розповсюджується на всі види товарів і не може перетинатися одночасно з іншими акціями в рамках одного замовлення.

Акция завершена

Назад в: Товари 01-12-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також

Обладнання для відеоспостереження Samsung зі знижкою 20%
Обладнання для відеоспостереження Samsung зі знижкою 20%

Потрібно встановити систему відеоспостереження або оптимізувати і замінити відеообладнання на нове? Бюджет не дозволяє закупити обладнання для...

Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%
Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%

Хочете придбати якісну камеру відеоспостереження? Шукайте функціональний та не дорогий відеореєстратор? Не знаєте, як вибрати виробника...

Всі акції