+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Вартість диспетчеризації будівель знижена на 10%

Вартість диспетчеризації будівель знижена на 10%

Потрібно оптимізувати роботу інженерних систем в будівлі? Нераціональне використання енергоресурсів? Необхідно забезпечити цілодобовий контроль за обладнанням? – Чим більше інженерного устаткування на об'єкті, тим більш актуальними стають ці питання. Тому що, у сучасної будівлі загальна кількість параметрів управління та контролю, часом досягає декількох тисяч.

Для вирішення цих питань ми пропонуємо розробити та впровадити проект диспетчеризації «під ключ». Система диспетчеризації дасть можливість постійно відстежувати всі технічні процеси, які відбуваються в будівлі, та передаватиме їх пульт управління в режимі реального часу. Вся інформація з об'єкта надходить до диспетчера, та відображається у форматі графіків, схем, таблиць та голосових повідомлень, завдяки чому можна вказати окремо взяте в системі пристрій та проаналізувати його роботу окремо. Завдяки дистанційному управлінню знижуються енерговитрати, збільшується термін експлуатації та економиться час роботи персоналу.

З 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року, проходить акція «У досконалості немає меж», за умовами якої вартість диспетчеризації будівель та споруд знижена на 10%. Під зниженням ціни варто розуміти знижку на монтажні роботи на налаштування обладнання для диспетчеризації. Після виконання пуско-налагоджувальних робіт ми надамо пакет виконавчої документації, а також протокол контрольних випробувань. В рамках акції ми безкоштовно налаштуємо програмне забезпечення для моніторингу за системою та її компонентами. На робочому місці диспетчера проведемо інструктаж і пояснимо специфіку використання ПЗ та принцип роботи датчиків. Пропозиція діє для організацій, які знаходяться в місті Київ та Київській області.

Вже сьогодні все йде до того, що кожна сучасна будівля хоче носити звання інтелектуального. Що ж таке інтелектуальна будівля? Ця споруда, яке оснащена сучасними автоматизованими системами, завдяки яким здійснюється контроль стану будівлі та спостереження за роботою всіх інженерних систем.

Ефект від впровадження системи диспетчеризації проявляється у вигляді зниження споживання енергоресурсів та експлуатаційних витрат, а також значного підвищення продуктивності праці співробітників організації за рахунок створення високого рівня комфорту та відмінних умов роботи.

Щоб замовити систему диспетчеризації, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Диспетчеризація 01-11-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування диспетчеризації, вартість знижена на 30%
Обслуговування диспетчеризації, вартість знижена на 30%

Немає показників від датчиків? Контролер не виконує команди? Не виводиться графічне зображення параметрів? Система не перемикає на резервні...

Всі акції