+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Технічне обслуговування засобів охорони периметра -30%

Технічне обслуговування засобів охорони периметра -30%

Бар'єри реагують на тварин? Зламалася автоматика на шлагбаумі? Не спрацьовують сповіщувачі? – Ці та інші технічні питання повинні зважатися швидко та якісно, бо від них залежить безпека охоронної системи.

Ми пропонуємо організувати технічне обслуговування системи охорони периметра (аутсорсинг). Послуги надаються на підставі договору, за умовами якого аварійні роботи здійснюються в режимі 24/7.

Технічний супровід дозволить не тільки підтримувати систему у робочому стані, але й скоротити витрати на її утримання. Аутсорсинг застосовується в приватних цілях та всіх сферах бізнесу, наприклад охорона: промислових об'єктів, котеджних містечків, об'єктів особливого призначення, закритих установ тощо.

У період з 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року, проходить акція «Важливо знати першим», під час якої діє знижка 30% на обслуговування систем охорони периметра. У рамках акції перевірка та заміна пошкоджених бар'єрів виконується безкоштовно, якщо кількість таких не більше ніж 20% від загальної кількості бар'єрів. Пропозиція діє для фізичних та юридичних осіб, по всій території України.

Технічне обслуговування засобів охорони периметру включає до себе підтримку працездатності механічних перешкод (паркани, огорожі) та активного обладнання (сповіщувачі, бар'єри, контролери, датчики). Реагування фахівців при аварії складе не більше 2-х годин з моменту її виявлення.

Обслуговування системи включає в себе:

  • періодичні випробування системи;
  • оцінка можливих загроз та способів подолання захисту;
  • перевірка окремих ділянок при необхідності;
  • проведення регламентних робіт, особливо в зимовий період та міжсезоння;
  • навчання персоналу в складних умовах експлуатації;
  • ревізія технічних засобів захисту (огорожі, паркани) та їх відновлення при необхідності;
  • аварійний ремонт технічних засобів охорони та механічних перешкод;
  • комплекс планово-попереджувальних робіт (відновлення фундаменту та власників, очищення від корозії та фарбування виробів, позиціонування бар'єрів тощо).

Комплексне обслуговування охорони периметру дасть можливість уникнути несправностей у роботі, та дозволить на довго утримувати систему працездатною. А правильно організована експлуатація системи, забезпечить безперервний захист об'єкта в будь-який час доби.

Щоб замовити обслуговування охорони периметра на об'єкті, звертайтесь до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Охорона периметру 01-11-2017

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обладнання Partizan зі знижкою 15%
Обладнання Partizan зі знижкою 15%

Потрібно обладнати під ключ систему охорони або відеоспостереження? Бюджет не дозволяє закупити обладнання відповідно до вимог до вашої системи...

Охорона периметру об'єкта, ціна на монтаж знижена на 10%
Охорона периметру об'єкта, ціна на монтаж знижена на 10%

Треба захистити територію? Хочете знати про проникнення на об'єкт? Потрібна цілодобова охорона? – У сучасному світі ці питання можуть...

Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%
Турнікети від виробника Форма зі знижкою 10%

Виникла потреба встановити турнікети? Бюджет не дозволяє закупити турнікети відповідно до вимог до всієї системи охорони? Шукаєте оптимальне...

Всі акції