+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Телефонізація офісу – ціна знижена на 10%

Телефонізація офісу – ціна знижена на 10%

Не можете перемкнути дзвінок? Не береться факс? Обірвався клієнт? Це тільки мала частина проблем, з якими стикаються співробітники, якщо в офісі неправильно організований телефонний зв'язок. Якісна телефонізація офісу допоможе Вам забути ці проблеми.

У період з 1 червня 2014 року по 30 червня 2014 діє акція «Телефон не розкіш, а необхідність», за умовами якої на «Локальну телефонну мережу в офісі» ціна знижена на 10% .

Це рішення спеціально спроектовано для невеликого офісу. Проект розрахований на три зовнішніх телефонних лінії та вісім внутрішніх абонентів, та включає в себе комплект обладнання з доставкою. Також наші фахівці зроблять монтаж телефонної мережі, встановлять міні-АТС та запрограмують її виходячи з Ваших вимог.

Купуючи міні-АТС під час акції, ми безкоштовно здійснюємо, підключення телефонного номеру. Доступне обладнання та інноваційні технології, дозволяють поєднати в собі необхідний функціонал, за доступною ціною. Для отримання акційної пропозиції звертайтеся, звертайте до наших фахівців.

Назад в: Архів 01-06-2014

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Маршрутизатори TP-LINK – вартість знижена на 5%
Маршрутизатори TP-LINK – вартість знижена на 5%

Постійні проблеми з Інтернетом? Маршрутизатор не справляється з навантаженням та постійно висне? Маленька швидкість передачі даних? – Це...

Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%
Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%

Хочете придбати якісну камеру відеоспостереження? Шукайте функціональний та не дорогий відеореєстратор? Не знаєте, як вибрати виробника...

Всі акції