+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Віддалене відеоспостереження зі знижкою 30%

Віддалене відеоспостереження зі знижкою 30%

Пропадають речі? Потрібно вирішити спірні моменти? Хочете контролювати персонал та переміщення товарів? – Ці питання завжди актуальні та можуть виникнути у будь-який момент. Складно підрахувати ймовірні матеріальні втрати, пов'язані, наприклад, з пропажею товару напередодні його поставки. Тому на сьогоднішній день, надійна система безпеки, є важливою умовою функціонування будь-якої організації.

Ми пропонуємо Вам встановити систему віддаленого відеоспостереження, що дозволяє завдяки відеореєстратора віддалено фіксувати зображення на об'єкті будь-якої складності. Система дозволяє переглядати події через мобільний телефон, ПК, планшет, або ноутбук підключений до мережі Інтернет.

З 20 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року діє акція, за умовами якої ціна на монтаж системи віддаленого відеоспостереження знижена на 30%. Також в рамках акції ми безкоштовно підключимо канал. Інтернету достатньо для перегляду відеозображення в режимі реального часу. Ціни на монтаж діють для підприємств, які знаходяться у місті Київ та Київській області.

Побудова системи відеоспостереження передбачає виконання наступних робіт. Спочатку ми виробляємо огляд об'єкту та уточнюємо індивідуальні побажання Замовника. Потім розробляємо проект, у якому відображаємо зони спостереження, місця установки основного обладнання та траси прокладки кабельних ліній. Далі виконуємо прокладку кабельної мережі, а також встановлення відеокамер та відеореєстраторів. Після монтажу системи ми виробляємо налаштування обладнання та його тестування. На останньому етапі ми налаштовуємо віддалене підключення через Інтернет. Після виконання всіх будівельних таі пусконалагоджувальних робіт готуємо пакет виконавчої документації.

Система відеоспостереження дозволить забезпечити безпеку на довгі роки, а Ви в будь-який час зможе дізнатися про всі події, які відбуваються на території об'єкта.

Щоб замовити віддалене відеоспостереження «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Відеоспостереження 20-12-2018

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також

Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%
Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%

Хочете придбати якісну камеру відеоспостереження? Шукайте функціональний та не дорогий відеореєстратор? Не знаєте, як вибрати виробника...

Всі акції