+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Посилення стільникового зв'язку зі знижкою на монтаж 20%

Посилення стільникового зв'язку зі знижкою на монтаж 20%

Не ловить мобільний телефон? Погана якість стільникового зв'язку? Потрібно посилити GSM сигнал? – Ці питання можуть виникнути, якщо абонент знаходиться в підвальному приміщенні, або на віддаленій відстані від базової станції мобільного оператора.

Пропонуємо Вам вирішити проблему відсутнього, або слабкого сигналу та встановити систему для посилення стільникового зв'язку. Система дозволяє підсилити сигнал для мобільних телефонів, що працюють на частотах 900МГц (GSM) та/або 1800МГц (DCS). Ці стандарти використовують оператори України, а саме: Київстар, МТС, Лайф та інші.

У період з 1 лютого 2016 року по 30 жовтня 2016 року, діє акція «Будь на зв'язку», умови якої передбачають знижку 20% на монтаж системи посилення стільникового зв'язку, для приміщень середнього та великого розміру, а також прилеглих територій. Варто відзначити, що в рамках акції Виїзд фахівця для огляду об'єкта та заміру рівня сигналу, в межах міста Київ, здійснюється безкоштовно.

Впровадження системи відбувається в кілька етапів та включає до себе ПЗ, вибір технологічного рішення та підбір обладнання, з урахуванням індивідуальних особливостей об'єкта. Наступним етапом є монтаж кабелю та антенно-фідерних пристроїв (зовнішні та внутрішні антени, подільники потужності та інші компоненти), а також установка ретрансляторів (підсилювачів стільникового сигналу) в обумовлених місцях. Налаштування ретрансляторів та позиціонування антен виконується комплексно, з урахуванням державних норм які регламентують посилення стільникового сигналу для локальних об'єктів.

Установка GSM-репітерів на об'єкті дозволить не тільки підвищити рівень сигналу, але і розширити зону покриття мережі. До всього іншого підсилювач мобільного зв'язку має цікаву перевагу, він у декілька разів знижує рівень випромінювання від стільникового телефону, за рахунок того, що телефону потрібна менша потужність, для відправки сигналів в мережі.

Щоб замовити посилення стільникового зв'язку «під ключ», за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Послуги 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Монтаж СКС – вартість знижена на 20%
Монтаж СКС – вартість знижена на 20%

Плануєте організувати зв'язок в офісі? Не знаєте, як вибрати Інтернет? Потрібна кабельна мережа? – Ці питання дуже важливі, так як сучасний...

Всі акції