+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

Установка супутникового телебачення, ціни знижені на 20%

Установка супутникового телебачення, ціни знижені на 20%

Слабкий рівень ефірного сигналу, або його немає взагалі? Набридли перешкоди аналогового ТБ? Хочете дивитися телеканали в HD якості? – Для бізнесу ці питання бувають актуальними досить часто, адже телебачення займає важливе місце в повсякденному житті сучасної людини. Без нього буде неможливо, наприклад, дізнатися про політичну ситуацію в країні, подивитися свіжі новини, або улюблену передачу.

Для вирішення цих, а також подібних проблем, ми пропонуємо встановити супутникове телебачення та налаштувати його для використання в комерційних цілях. Насамперед, телевізійна система буде цікава готелям, кафе, котеджним містечкам, торговим центрам і тощо. Завдяки використовуваним технологіям стиснення та передачі сигналу , Ви отримуєте високоякісне зображення без перешкод та несправностей, а також висока якість звуку. Істотною перевагою супутникового ТБ є можливість прийому передач практично в будь-якій місцевості та найширший вибір як національних, так і іноземних каналів. Крім демонстрації телепередач телебачення може виконувати ряд додаткових завдань. Котрі широко застосовуються в сучасному бізнесі, наприклад: демонстрація рекламних роликів, досягнень чи просто меню закладу. Система дозволяє передавати контент на телевізор через Інтернет, або з USB-носіїв, дисків, та різних мультимедійних пристроїв.

У період з 9 лютого 2015 року по 29 жовтня 2015 року, діє акція «Будь ближче миру», за умовами якої установка супутникового телебачення виконується зі знижкою 20%. Під знижкою слід розуміти зниження ціни на прокладку кабелю, монтаж антен та пристроїв розподілення, установку та настройку активного ТВ обладнання (ресиверів, підсилювачів, головних станцій і т. п.). Також варто відзначити, що в рамках акції, виїзд нашого фахівця для первинної оцінки обсягу робіт, а також пошук оптимального місця для установки супутникової антени і прокладки кабелю здійснюються безкоштовно. Дана пропозиція діє для фізичних та юридичних осіб, розташованих у Києві та Київській області.

Професійно виконана установка системи супутникового телебачення – запорука її довгострокової та якісної роботи. Встановивши супутникове ТБ, Ви отримаєте можливість для перегляду сотень інформаційних та розважальних каналів з високою якістю зображення та звуку, не прив'язуючись до певного місця – достатньо лише наявності електроенергії та шматочка неба над головою.

Щоб замовити установку телебачення, за акційною ціною, звертайтеся до наших фахівців.

Акция завершена

Назад в: Телебачення 09-02-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Обслуговування супутникового та кабельного телебачення -10%
Обслуговування супутникового та кабельного телебачення -10%

Погана якість ТВ зображення? На екрані з'явилося повідомлення «немає сигналу»? Потрібно оновити контент, або поміняти телевізор? – Це тільки...

Всі акції