+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%

Відеореєстратори та камери Dahua – ціна знижена на 5%

Хочете придбати якісну камеру відеоспостереження? Шукайте функціональний та не дорогий відеореєстратор? Не знаєте, як вибрати виробника устаткування для відеоспостереження? – З цими питаннями стикається кожен, хто вирішив придбати нову, або модернізувати існуючу систему відеоспостереження. Щоб уникнути цих та інших проблем Вам слід використовувати для побудови свого відеоспостереження виключно перевірене, якісне та сучасне обладнання.

У період 21 лютого 2015 року по 21 травня 2015 року, діє акція «В ногу з Dahua», за умовами якої ціна на відеореєстратори та камери для відеоспостереження фірми Dahua знижена на 5%.

Dahua Technology є провідним світовим постачальником передових рішень у сфері відеоспостереження. Асортимент продуктів компанії включає до себе передові компоненти інтерфейсних та серверних частин, програмного забезпечення, в також інтелектуальні рішення аналізу трафіку. Dahua була першою компанією в Китаї, що випустила 8-канальний відеореєстратор реального часу в 2001 році. Дізнатися більше про продукцію та компанію Dahua Ви зможете, на сторінці виробника.

Відеореєстратори Dahua об'єднують в собі великий функціонал, надійність та високу відмовостійкість. Вони дозволяють одночасно не тільки зберігати великі обсяги відео, вести запис в режимі 1080р, але і вести контроль об'єкту віддалено, використовуючи ноутбук, планшет або мобільний телефон. Камери відеоспостереження компанії Dahua виготовлені з високоякісних матеріалів згідно останнім тенденціям в світі відеоспостереження. Вони придатні для використання в будь-який час доби та за будь-яких погодних умовах. Докладніше про камери відеоспостереження Ви можете дізнатися тут.

Щоб купити відеореєстратор або камеру відеоспостереження Dahua за акційною ціною, звертайтесь до наших фахівців.

Назад в: Архів 21-02-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Маршрутизатори TP-LINK – вартість знижена на 5%
Маршрутизатори TP-LINK – вартість знижена на 5%

Постійні проблеми з Інтернетом? Маршрутизатор не справляється з навантаженням та постійно висне? Маленька швидкість передачі даних? – Це...

Телефонізація офісу – ціна знижена на 10%
Телефонізація офісу – ціна знижена на 10%

Не можете перемкнути дзвінок? Не береться факс? Обірвався клієнт? Це тільки мала частина проблем, з якими стикаються співробітники, якщо в...

Всі акції