+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Активний мікрофон Stelberry з високою якістю звуку

Активний мікрофон Stelberry з високою якістю звуку

Компанія Stelberry представила новинку в обладнанні для оповіщення і почала випуск активного мікрофона М-1100, що дозволяє проводити реєстрацію звуку по двох напрямках, і забезпечує високу якість запису навіть у зашумлених приміщеннях.

Новий активний мікрофон виконує знімання звуку від джерел, які розташовуються перед пристроєм і за ним. Конструкція пристрою дозволяє здійснювати реєстрацію звуку більш цілеспрямовано і з меншою кількістю просторового шуму.

Розробникам вдалося домогтися розбірливою запису мови в приміщеннях з дуже високим рівнем шуму, а крім цього мікрофон дозволяє проводити регулювання чутливості і спрямованості в залежності від оточуючих умов.

Співробітники компанії виконали тестування свого пристрою в одному з великих торгових центрів, де вівся запис переговорів між покупцями і торговими консультантами. Результати тестування показали високий результат працездатності апарату і ефективну роботу функції шумозаглушення. М-1100 сумісний з будь-якими мікшируючими підсилювачами і легкий у регулюванні та управлінні.

Активний мікрофон Stelberry М-1100

Інженери Stelberry рекомендують використовувати дану модель мікрофону в приміщеннях, де неможлива експлуатація інших реєструють звук пристроїв. Він може бути застосований в торгових павільйонах і залах, на автозаправних станціях, у банківських установах і спортивних залах.

Назад в: Оповіщення, В світі 13-01-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новий широкосмуговий настінний гучномовець Tantos
Новий широкосмуговий настінний гучномовець Tantos

Нещодавно на світовому ринку з'явився новий настінний широкосмуговий гучномовець Tantos TSo-SW6b який має сучасний дизайн, чудово поєднується з...

Нова переговорна панель DKP-4016 з підтримкою OMNEO IP
Нова переговорна панель DKP-4016 з підтримкою OMNEO IP

В рамках виставки Integrated Systems Europe 2016, яка проходила в Амстердамі, компанія RTS представила чергову новинку – настільне переговорний...

Компактний, вуличний рупорний гучномовець від Bosch
Компактний, вуличний рупорний гучномовець від Bosch

Одна з останніх розробок компанії Bosch Security Systems в області виробництва рупорних гучномовців – компактний рупор LH2-UС06 для об'єктів...

Всі новини