+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Оновлення в асортименті пластикових кабельних коробів!

Оновлення в асортименті пластикових кабельних коробів!

Бренд Legrand почав випуск нових пластикових кабельних коробів під торговою маркою DLP-S, які прийшли на зміну старої серії – Quintela. Споживачу пропонується пластикові короби п'ять типорозмірів: 85х50 мм, 100х50 мм, 130х50 мм, 100х50 мм, 190х50 мм. Монтаж перших трьох виконується за допомогою клацання, інші встановлюються з застосуванням універсального супорта, виробленого компанією.

Міні-канали з даної серії мають наступні габарити: 15х10 мм, 20х12 мм, 24х14 мм, 16х16 мм, 32х16 мм, 40х16 мм, 40х40 мм, 50х20 мм, 60х20 мм. Всі вироби випускаються в двох модифікаціях – для монтажу із застосуванням гвинтів і на самоклеючі основи.

Для здійснення монтажу електроустановчих виробів використовується універсальний адаптер, який після закінчення робіт легко фіксується за рахунок самоклеїться основи, закриваючи місце з'єднання каналу і вироби.

Компанія OBO Bettermann представила нові кабельні короби для медичних установ з антибактеріальним захистом. Основою для їх створення стали вже відомі короби Rapid 45 GA, Rapid 80 (GS і GA), а також Rapid-45 GK і Rapid-80 GK.

Пластиковий кабельний короб OBO Bettermann

На поверхню виробів нанесено спеціальне антибактеріальне покриття з ортофосфата срібла, що дозволяє використовувати їх в закладах з особливими санітарними вимогами. Нова продукція пройшла експертизу, чим її відповідність європейським та міжнародним стандартам.

Назад в: Кабельні споруди, В світі 01-02-2016

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp
Превый водонепроницаемый кабель от компании Lapp

Компанія Lapp представила перший водонепроникний кабель, повністю захищений від проникнення води і раніше не застосовувався в системах...

Google прокладає кабель по дну Тихого океану
Google прокладає кабель по дну Тихого океану

По дну Тихого океану телекомунікаційні компанії з країн Європи, Азії, США та Австралії планують прокласти новий інтернет-кабель. Цей кабель...

Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості
Кабельна естакада – нові конструкції для промисловості

Компанія ДКС створила нові конструкції для побудови кабельних естакад на виробничих об'єктах. Естакади комплектуються важкими сходовими...

Всі новини