+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

16-ти канальний відеореєстратор HD-SDI від Smartec

16-ти канальний відеореєстратор HD-SDI від Smartec

Новий 16-ти канальний відеореєстратор STR-HD1616 від компанії Smartec здатний здійснювати запис відео з роздільною здатністю 1080p і швидкістю 25 кадрів в секунду з 16 джерел в безперервному режимі. Активація обладнання проводиться по даті, часу або подій. Крім максимального, доступні дозволу 720p або 960H, а також можливість знизити фреймрейт.

Реєстратор оснащений інтерфейсами VGA і HDMI, що дозволяє переглядати відео безпосередньо на контрольованому об'єкті. Також пристрій оснащений виходом з байонетним роз'ємом для підключення сервісного монітора.

Крім HD-SDI, в реєстраторі реалізована підтримка EX-SDI – передача мегапіксельного відеозображення по коаксіальному кабелю. Також пристрій працює з камерами дозволом 960H або D1. Відеореєстратор дозволяє приймати відео в HD-якості від джерел, що знаходяться на відстані до 400 метрів, без застосування приймачів і підсилювачів.

Управління PTZ-функціями здійснюється через послідовний порт RS-485. Також доступна настройка пересування камер за сигналами від зовнішніх датчиків – для цих цілей реєстратор має чотири тривожних входу.

HD-SDI відеореєстратор Smartec STR-HD1616

Кожен реєстратор комплектується ЗА DVR Manager, що надає користувачеві весь набір функцій для запису, перегляду відео, управління камерами, доступом до архівів через Web-інтерфейс. Також для взаємодії з пристроєм компанія пропонує користувачам спеціальні додатки для мобільних пристроїв. Доступ до архівних даних здійснюється по локальній мережі – для цих цілей реєстратор оснащений Ethernet портом з пропускною здатністю 1 гбіт/с.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 21-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням
Нова HD-SDI камера Smartec STC-HD3523 з ІЧ-підсвічуванням

Нещодавно компанія Smartec розширила асортимент продукції для систем відеоспостереження . Нова купольна HD-SDI камера STC-HD3523 з...

Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?
Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?

У результаті маркетингового аналізу в сфері мережевого відеоспостереження посилилася конкуренція двох виробників – Axis и Hikvision ....

Новинка IP міні-камера від Hikvision вже в продажу!
Новинка IP міні-камера від Hikvision вже в продажу!

Представляємо Вам новинку IP міні-камера Hikvision DS-2CD8133F-E. Новинка має цілий перелік цікавих опцій: висока роздільна здатність матриці 2MP...

Всі новини