+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Ефірна антена DVB-T2 Метелик – бюджетне рішення!

Ефірна антена DVB-T2 Метелик – бюджетне рішення!

Нова телевізійна ефірна антена «Метелик» призначена для забезпечення якісного прийому сигналу цифрового телебачення DVB-T2 в межах міста і передмісті. Вона малогабаритна і забезпечена зручним кріпленням для плоских поверхонь. Установка виробу проводиться протягом декількох хвилин в будь-якому зручному місці.

Антена «Метелик» забезпечує впевнений прийом сигналу без прямої видимості телевежі, може працювати з відбитим сигналом, тому підходить для установки усередині приміщення. В комплект поставки входять дві трубки відбивача, що підвищують якість сигналу.

Антена виготовлена з алюмінію, а всі комплектуючі захищені гальванічним покриттям, який оберігає виріб від несприятливого впливу навколишнього середовища. Хороший електричний контакт забезпечується завдяки спеціальному струмопровідного покриття алюмінію (має специфічний жовтий колір).

Ефірна антена DVB-T2 призначена для роботи в частотному діапазоні від 470 до 790 МГц. Коефіцієнт підсилення приймального пристрою становить 6-8 дБ, а коефіцієнт стоячої хвилі – менше 1,5. У зібраному стані вага антени становить всього 250 р.

Ефірна антена DVB-T2 Метелик

Даний пристрій працює з усіма типами Т2 ресиверів і не потребує спеціальної настройки. «Метелик» відмінно показав себе в експлуатації і надійності зарекомендувавши себе як безвідмовний пристрій в силу своєї простоти конструкції.

Назад в: Телебачення, В світі 17-12-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
OpenBox випускає нову лінію цифрових HD ресиверів
OpenBox випускає нову лінію цифрових HD ресиверів

Компанія OpenBox представила нові ресівери для прийому сигналів цифрового телебачення T2-05S HD, T2-04 і T2-04IR в стандартах DVB-T, DVB-T2 і...

Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax
Інновація! Оптичні перетворювачі від Triax

Тенденцію до зменшення собівартості виробництва різних оптичних компонентів і оптичного кабелю призвела до того, що оптика почала...

Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням
Philips представив нову UHD панель з лазерним підсвічуванням

Виробник Philips представив нову Smart-ТВ панель з поліпшеною передачею кольору та дозволом 4К – Philips Smart Laser Backlight Ultra HDTV....

Всі новини