+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

250-мегапіксельна CMOS-матриця від Canon

250-мегапіксельна CMOS-матриця від Canon

Компанія Canon анонсувала створення нової CMOS-матриці з небувалим роздільною здатністю. 250-мегапіксельна CMOS-матриця здатна поміститися в звичайну комерційну DSLR-камеру. Як стверджує виробник, сенсор зображення APS-HCMOS володіє унікальними характеристиками і надає можливість «зафіксувати бортовий номер літака, що пролітав на висоті вісімнадцяти кілометрів».

Щільність розміщення пікселів – не єдина особливість цього сенсора. Крім цього, він володіє величезною швидкістю зчитування, яка становить 1,25 мільярда пікселів в секунду. Звідси випливає, що за допомогою даної матриці можливе створення зображень високої роздільної здатності з частотою до п'яти кадрів в секунду.

Відразу обмовимося, що нова матриця була створена не для комерційних цілей. Вона була розроблена для «використання в камерах відеоспостереження спеціалізованих систем безпеки, вимірювальної апаратури з високою роздільною здатністю та інших сферах виробництва». 

Реальна роздільна здатність нової матриці – 19580 х 12600 пікселів. При цьому розмір сенсора ледь перевищує розмір APS-C матриці, застосовуваної в DSLR-камери любительського рівня, не дзеркальних камерах і безумовно він менше сенсорів, що застосовуються в 35 мм професійних камерах.

Прототип камери з 250 Мп матрицею

Проте в передчутті того, що незабаром всі зможуть мати 250-мегапіксельні камери, хотілося б нагадати факти з історії компанії Canon. Близько восьми років тому виробником була представлена CMOS-матриця з неймовірним для того часу дозволом – 50 мегапікселів. Вже в 2010 році компанія познайомила світ з 120-мегапіксельним сенсором. І тільки в 2015 Canon випустила дві DSLR-камери з 50-мегапіксельними сенсорами. Тому любителям експериментів і технічних нововведень скоріше за все доведеться почекати кілька років до моменту, коли вони зможуть стати володарями камери з 250-мегапіксельною матрицею.

Назад в: Відеоспостереження, В світі 09-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Камери відеоспостереження з датчиком руху від Panasonic
Камери відеоспостереження з датчиком руху від Panasonic

Компанія Panasonic представляє чергове винахід – аналогову  камеру відеоспостереження з інтелектуальним датчиком руху Super Dynamic 5....

Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?
Як вибрати кабель для систем відеоспостереження?

Сучасна будівля неможливо уявити без різного устаткування. Допомогою якого ми користуємося такими досягненнями технічної революції як...

Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?
Сфера мережевого відеоспостереження: хто ж лідер продажів?

У результаті маркетингового аналізу в сфері мережевого відеоспостереження посилилася конкуренція двох виробників – Axis и Hikvision ....

Всі новини