+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

8К-панель з фантастичним резрешением від Japan Display

8К-панель з фантастичним резрешением від Japan Display

Коли говорять про дисплеї з високою роздільною здатністю, споживач уявляє собі великі і громіздкі пристрої, що займають багато вільного місця в наших малогабаритних квартирах. Наприклад, перший телевізор з роздільною здатністю 8К від компанії Sharp має екран з діагоналлю 85 дюймів. Однак Japan Display вдалося створити 8К-панель з розміром екрана 17,3 дюйма з величезною роздільною здатністю.

Роздільна здатність новинки від JDI – 7680 x 4320 пікселів. Щільність пікселів становить 510 ppi, що можна порівняти лише з дисплеєм смартфона, наприклад Samsung Galaxy S6 при роздільній здатності 5,1 дюймового дисплея 2560 x 1440 пікселів має щільність 577 ppi. Кути огляду нового монітора – 176 градусів, частота кадрової розгортки – 120 Гц, яскравість – 500 кд/кв.м, контрастність – 2000:1.

Представники компанії вважають, що в недалекому майбутньому такі монітори знайдуть застосування в медичних центрах, займуть гідне місце в студіях відеомонтажу і будуть використані як ігрові монітори. Правда в останньому випадку користувачу знадобиться дуже потужний комп'ютер, здатний виводити 8К-картинку в нормальному режимі.

8К-панель Japan Display

Новинка від Japan Display– це скоріше демонстрація можливостей консорціуму, але з великою перспективою вже зовсім скоро може стати комерційним продуктом для систем відеоконференцзв'язку та корпоративного телебачення високої якості.

Japan Display (JDI) являє собою об'єднану компанію, що спеціалізується на виробництві рідинно-кристалічних дисплеїв. Виробництво було створене зусиллями трьох компаній: Sony, Hitachi, Toshiba за участю державної компанії з приватними інвестиціями – INCJ.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 24-10-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Компанія Кластер-плюс пропонує новинки систем імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence SX10, SX80, MX200 G2 і MX300 G2, які вже доступні...

Всі новини