+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Автомобіль від Apple, чергова інтрига корпорації?

Автомобіль від Apple, чергова інтрига корпорації?

Корпорація Apple знову інтригує своїх шанувальників. Тепер мова йде про створення суперсучасного автомобіля. Чи дійде справа до впровадження у виробництво та чи стане заповітна мрія Стіва Джобса реальністю?

Дирекція компанії в Купертіно підтвердила інформацію про розробку принципово нового електричного суперкара - «Титан», до створення якого підключили більше тисячі кращих інженерів та дизайнерів-ергономістів.

Техногігант Apple ставить своєю метою потрясти свідомість автомобілістів принципово новими можливостями управління та відкрити новий для себе напрям - автомобілебудування. Автомобілю від Apple доведеться змагатися з такими тиграми ринку як Tesla, яка займається продажем електрокарів ще з 2008 року та Google, що позиціонує свій автомобіль з самоврядуванням.

Автомобіль від Apple

За словами Стіва Задескі, який раніше працював у відомому концерні Ford, новий автомобіль від Apple буде являти собою мінівен iCar. Компанією вже проведено низку робочих зустрічей з найбільшими виробниками запчастин для авто. Передбачається, що «Титан» буде володіти набором новітніх сервісів, можливістю самостійного підключення до мережі, а також буде реалізована можливість безпілотного управління. За попередніми даними на створення цього автомобіля знадобиться близько п'ятнадцяти років.

Багато фахівців губляться з відповіддю на питання про те, чи не є створення автомобіля від Apple, черговий інтригою корпорації? Дане питання є актуальним, оскільки компанія славиться розробкою прототипів, які потім не йдуть у виробництво. У всякому разі, нові технології, відкриті при розробці даного автомобіля можуть лягти в основу технологічного прориву Техногіганту та бути застосованими в інших продуктах компанії. Основним завданням компанії у даному випадку може виступати отримання нових можливостей, технологій, матеріалів, які можна буде використовувати у майбутньому.

Назад в: В світі, Різне 04-03-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Windows 10 відкриває секрети розробки
Windows 10 відкриває секрети розробки

Всесвітньому інноваційному лідеру – корпорації Microsoft знову вдалося здивувати користувачів, які з нетерпінням чекали виходу у світ Windows...

Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015
Рейтинг відеореєстраторів в Україні – кращий реєстратор 2015

У наш час існує величезна кількість різних пристроїв та аксесуарів для автомобілістів і байкерів. Але одним з найважливіших гаджетів є –...

Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх
 Нова версія Windows 10 стане безкоштовною для всіх

Вході минулої прес-конференції компанії Microsoft , з'явилися подробиці про наступне покоління та можливості нової операційної системи Windows...

Всі новини