+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Автомобільні програми для Audi від Pegatron

Автомобільні програми для Audi від Pegatron

Партнер американської компанії Apple, тайванська корпорація Pegatron, заявила про своє бажання спробувати себе у виробництві та створенні смарт-додатків для автомобілів. Здійснити дану витівку вирішено з німецькою компанією Audi, про що і повідомив голова ради директорів Дун Цу-сянь. У першу чергу це пов'язано з тим, що попит на смарт-додатки постійно зростає і збільшується з кожним днем.

За даними аналітиків компанії Pegatron, доходи організації зростуть більш ніж у 10 разів, завдяки партнерству з німецькою компанією Audi, та іншими компаніями японського автопрому.

Як сказав аналітик компанії Yuanta, який побажав не називати свого імені: «смарт-гаджети з додатками від компанії Pegatron, минулого року приносили понад 5% від загального доходу компанії. Але співпраця з такою компанією як Audi повинно значно збільшити обсяги продукції, що продається в цьому сегменті, що значно збільшить доходи».

Какая именно модель автомобиля Audi выйдет с приложением Pegatron Дун Цу-сянь назвать отказался, так же в секрете держат и функции, которые будет выполнять смарт-приложение.

До 2020 року кількість автомобілів підключених до Інтернету зросте до 152 мільйонів одиниць, що в чотири рази більше ніж на даний момент. А це відкриває масу можливостей для використання телефонії, відеоконференцзв'язку, систем безпеки та моніторингу, а також інших мобільних рішень.

А нам залишається тільки чекати презентації новинки, але надіємось, вона не розчарує, як і вся продукція Pegatron.

Назад в: Комп'ютеризація, В світі 19-05-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Планшет з двома операційними системами за 250 $
Планшет з двома операційними системами за 250 $

Один з найбільших китайських центрів-виробників електроніки та електротехніки Chuwi анонсував вихід вельми цікавої новинки, аналога якій поки що...

Нові моноблоки Asus серії Zen AiO Z220IC і Z2240IC
Нові моноблоки Asus серії Zen AiO Z220IC і Z2240IC

У рамках виставки Computex-2015 компанія Asus представила універсальний моноблок Zen AiO Z2240IC в цілісному, анодованому, алюмінієвому...

Найлегші ноутбуки бізнес-класу
Найлегші ноутбуки бізнес-класу

Виробник HP представив нові бізнес-ноутбуки, які зможуть зайняти гідне місце на столах бізнес-користувачів. HP анонсувала їх як найлегші та...

Всі новини