+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
E-mail розсилка

BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C

BenQ представила нові DLP-проектори W3000 і W3000C

Компанія BenQ починає виробляти нові, домашні DLP-проектори W3000 і W3000С, які підтримують технологію Cinematic Сolour. Завдяки короткофокусній технології, пристрої дозволяють отримати велику картинку в невеликому приміщенні, а проецируеме зображення має роздільну здатність у 1080p. Вельми цікавими додатковими функціями для користувача стануть можливість зсуву лінз і проектування збоку. Зображення проектора відповідає міжнародному стандарту Rec. 709, що є гарантією отримання максимально реалістичних кольорів.

Мультимедійні проектори оснащені вдосконаленими шестисигментним колірним колесом, що має спеціальне покриття і точно налаштовані колірні сегменти. Основні і додаткові кольори регулюються окремо, до моменту отримання зображення, відповідного вищезгаданого стандарту. Охват нових моделей становить 80 і 84 % для W3000 і W3000С відповідно, що на 25 % перевищує показники попередніх пристроїв, вироблених компанією.

Технологія Cinema Master дозволяє перетворити будь-яке приміщення в кінотеатр високого рівня. Вона включає в себе такі функції як оптимізація кольору, інтерполяція кадрів, підвищення чіткості зображення. Також в проекторах інтегрована функція індивідуальної калібрування ISFccc.

DLP-проектор BenQ W3000

У даних моделей ANSI-контрастність у два рази вище, ніж у апаратів з LCD-матрицею. Це дозволяє відображати найдрібніші деталі навіть в самих темних сценах.

Експлуатація не викликає труднощів у звичайного користувача. Використовувати пристрої можна практично в будь-якому приміщенні, за рахунок великого коефіцієнта масштабування. Короткофокусна технологія дозволяє отримати зображення з діагоналлю сто дюймів при розташуванні проектора на відстані 2,5 метра.

Встановлення проектора спрощується завдяки можливості вертикального зсуву об'єктива. Також нові проектори здатні передавати зображення за бездротовою технологією за допомогою додаткового комплекту – Wireless Full HD Kit.

Назад в: Відеоконференцзв'язок, В світі 06-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу
Нові моделі Cisco TelePresence тепер доступні для продажу

Компанія Кластер пропонує новинки систем імерсивної телеприсутності Cisco TelePresence SX10, SX80, MX200 G2 і MX300 G2, які вже доступні до...

8К-панель з фантастичним резрешением від Japan Display
8К-панель з фантастичним резрешением від Japan Display

Коли говорять про дисплеї з високою роздільною здатністю, споживач уявляє собі великі і громіздкі пристрої, що займають багато вільного місця в...

Всі новини