+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Бездротова передача даних на базі світлодіодних лампочок

 Бездротова передача даних на базі світлодіодних лампочок

Розробник PureLiFi з міста Единбург вирішив створити революцію у світі бездротового Інтернету. Передавати інформацію та дані експерти планують через лампу. Все вірно, Wi-Fi через стандартний світильник, це вже не далеке майбутнє, а майже настало справжнє.

Li-Fi (Light Fidelity – дослівно перекладається як «світлова точність») – двостороння бездротова передача даних, яка використовує для бездротового зв'язку світлове випромінювання у видимому діапазоні частот замість традиційних радіочастот, які застосовуються, наприклад, в LTE та Wi-Fi з'єднаннях.

Розробник проекту працює над тим, щоб будь-який користувач міг підключитися до Інтернету, перебуваючи в радіусі світлового випромінювання від лампочок, створених на основі технології PureLiFi.

Лампочка з технологією PureLiFi

Теоретично, згідно даної технології, швидкість передачі даних може складати близько 10 Гбіт/с. Практично, швидкість передачі становить порядку 3.5 Гбіт/с. Технологія будується на базі спільної роботи світлодіодних ламп та мобільного приймально-передавача.

Світлодіодна лампочка

Користувачеві, що вирішив впровадити Li-Fi, знадобиться точка доступу у вигляді світильника. Так як для доступу до мережі Інтернет пристрої повинні розміщуватися у зоні променів світла, то це виключить перехоплення сигналу, наприклад, з іншого будинку або квартири.

Зона променів світла Li-Fi

На даний момент комерційний продукт («лампочка» Li-Flame) уже створений та доступний до замовлення. Він обладнаний USB-роз'ємом та може застосовуватися не тільки як засіб роздачі підключення до мережі, але і як просто світильник.

Нововведення компанії PureLiFi поки ще не поставлено на масове виробництво, але відомо, що розробник вже отримав інвестиції у розмірі 2,25 млн доларів. У зв'язку з цим можна припустити, що до 2020 року можна цілком очікувати масову поява універсальних Інтернет-світильників. До того часу, як стверджують аналітики, цей ринок зможе вирости до 9 млрд доларів.

Назад в: Передача даних, В світі 27-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с
Передача інформації по повітрю зі швидкістю 40 Гбіт/с

Під час заходу Compound Semiconductor Integrated Circuits Symposium, яке пройшло у жовтні у місті Сан-Дієго, штат Каліфорнія, було отримано...

Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Новий інтерфейс передачі відеостандарту 8K
Новий інтерфейс передачі відеостандарту 8K

Організація MHL Consortium представила новий стандарт з поліпшеним показником пропускної здатності та новим варіантом інтерфейсу – SuperMHL, що...

Всі новини