+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Безпровідний «Монітор проїзду» від Safety Technology

Безпровідний «Монітор проїзду» від Safety Technology

Компанія Safety Technology International розробила бездротової «Монітор проїзду», який може застосовуватися для охорони периметра будь-яких об'єктів, незалежно від їх призначення. Пристрій реєструє факт переміщення автотранспорту через контрольований въезди та є альтернативою роботизованим камерам.

Основою «Монітора проїзду» є запатентована магнітнометрична система. При переміщенні будь-якого габаритного металевого об'єкта недалеко від датчика відбувається його спрацьовування. Сигнал про проїзд через контрольований ділянку передається на канальний приймач на частоті 433 МГц, який встановлюється в зручному для користувача місці і програє вибране голосове повідомлення. Виробник випускає дві модифікації пристрою: STI-V34100 – з живленням від сонячних батарей і STI-V34150 – з живленням від звичайних батарей.

Приймач може розміщуватися на відстані до 300 метрів від передавача. Набір голосових сповіщень складається з 10 мелодій і 53 слів англійською або іспанською мовами, з яких можна скласти індивідуальний сигнал.

Монітор проїзду STI-V34100 і STI-V34150

Згідно специфікації, оптимальна відстань від датчика до автотранспорту – до 4 метрів. При цьому помилкові спрацьовування із-за руху людей, тварин – виключені. Передавач з сенсором, що встановлюється на контрольованому об'єкті має необхідний захист від дії негативних факторів навколишнього середовища.

Приймач допускає підключення чотирьох датчиків, що дозволить контролювати до чотирьох в'їздів на об'єкті. Також приймач допускає підключення цілого ряду бездротових пристроїв, що входять до складу випускається компанією серії. У їх числі датчик відкриття дверей або поштової скриньки, детектори руху та інше.

Назад в: Охорона периметру, В світі 18-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру
RoboGuard – автономний робот для охорони периметру

На початку 2014 року в мережі з'явилися статті про «робо-охоронця», який вільно переміщається уздовж огорожі періметру . Основне завдання...

Вібраційно-чутлива система охорони периметра Sioux
Вібраційно-чутлива система охорони периметра Sioux

Італійський виробник систем забезпечення безпеки CIAS Elettronica представив нову розробку для охорони периметра Sioux. Дана вібраційно-чутлива...

Охорона периметра об'єктів великої протяжності RaySense
Охорона периметра об'єктів великої протяжності RaySense

Компанія RBtec почала випуск волоконно-оптичної системи виявлення RaySense. Апаратний комплекс служить як охорона периметра об'єктів великої...

Всі новини