+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Бездротові роутери стандарту 802.11ас нового покоління

Бездротові роутери стандарту 802.11ас нового покоління

Виробник TP-link представив нові бездротові роутери Archer C3200 та C2600 стандарту 802.11ac. Обидві новинки використовують сучасні бездротові технології для задоволення найвищих вимог домашніх та робочих мереж.

Роутер Archer C2600

У молодшій моделі, роутеру Archer C2600, використовується технологія VIVE від корпорації Qualcomm, яка здатна забезпечити загальну швидкість до 2,5Гбіт/с: до 1733Мбіт/с на частоті 5ГГц та до 800Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Крім того, у Archer C2600 застосована мультисесійна MIMO-технологія Qualcomm MU EFX, яка може дозволити підключати три пристрої, що працюють паралельно, а не по черзі.

Archer C2600

Це необхідно для зниження рівня апаратного обмеження пропускної здатності. Бездротовий маршрутизатор Archer C2600 оснащений апаратним підсилювачем сигналу та чотирма зовнішніми антенами, портом USB 3.0 та гігабітним інтерфейсом Ethernet.

Маршрутизатор Archer C3200

Старша модель, трёхчастотний бездротовий маршрутизатор Archer C3200, забезпечує сумарну швидкість з'єднання до 3,2Гбіт/с завдяки одному каналу 2,4 ГГц зі швидкістю з'єднання до 600Мбіт/с та двох каналів 5ГГц зі швидкістю до 1300Мбіт/с. Трёхчастотний маршрутизатор здатний знижувати обмеження пропускної здатності, яке може виникнути, коли безліч пристроїв одночасно вимагають широкий канал.

Archer C3200

Archer C3200 оснащений шістьма зовнішніми антенами та достатнім об'ємом оперативної пам'яті для зменшення часу буферизації. У ньому застосована технологія Smart Connect, яка автоматично призначає певним пристроям найбільш підходящий канал, а також групує швидкі та повільні пристрої на різних каналах.

Вартість та дату виходу новинок компанія TP-link поки не уточнює.

Назад в: Передача даних, В світі 12-01-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Новий інтерфейс передачі відеостандарту 8K
Новий інтерфейс передачі відеостандарту 8K

Організація MHL Consortium представила новий стандарт з поліпшеним показником пропускної здатності та новим варіантом інтерфейсу – SuperMHL, що...

Нові комутатори D-Link з підтримкою PoE
Нові комутатори D-Link з підтримкою PoE

Виробник D-Link презентував нові бюджетні некеровані комутатори DES-1018MP та DES-1018P з підтримкою технології PoE, призначені для...

Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації
Всеохоплюючий Інтернет – новий етап розвитку глобалізації

У вдосконаленні Інтернету настав переломний момент. Всеосяжний Інтернет, демонструє собою величезну кількість сполук користувачів, даних,...

Всі новини