+380Показати номер

(044) 391-40-81

Головне меню
Каталог виробників
E-mail розсилка

Бездротові точки доступу JUNG – компактно і зручно!

Бездротові точки доступу JUNG – компактно і зручно!

Компанія JUNG, що спеціалізується на проектуванні та створенні систем автоматизації житлових і виробничих будівель, представила нові бездротові точки доступу. Компактні пристрої з оригінальним дизайном дозволяють отримати доступ до інтернету будь-якого пристрою в межах будівлі. 

Точки доступу (WLAN) характеризуються малим енергоспоживанням і високою пропускною здатністю, вони легко проникають у вже існуючу мережу і дозволяють обходитися без кабельної комунікації.

Нові пристрої добре адаптуються під будь-який інтер'єр, залишаючись малопомітними, оскільки монтаж пристрою може проводитися в стіну. Якщо ж в кабельних каналах вже прокладені комунікації, їх можна просто підключити до наявного гнізда.

Виробник розробив і налагодив випуск точок доступу в двох варіантах. Модифікація АС-230 В підключається до мережі живлення і фіксується в коробі для прихованого монтажу. Вона може використовуватися в якості клієнта, репітера або моста. Інша модифікація пристрою не потребує додаткового живлення і підтримує стандарт PoE – харчування по мережевому інтерфейсу.

Схема роботи JUNG АС-230 В

Дані пристрої придбали популярністю серед користувачів систем «Розумного будинку», також використовуються для офісної передачі даних і управління інженерними системами у масштабі будівлі. Точка доступу JUNG АС-230 у поєднує в собі інноваційне технічне рішення і ексклюзивний дизайн.

Назад в: Передача даних, В світі 01-11-2015

Оцініть публікацію?

Повідомлення не знайдені, Ваш коментар може бути першим.

Нове повідомлення
Отримати консультацію
Отримати консультацію

Потрібна технічна консультація? Поставте питання і наші фахівці допоможуть Вам ...

Подати заявку
Дивіться також
Створений оптичний чіп зі смугою пропускання до 495 ТГц
Створений оптичний чіп зі смугою пропускання до 495 ТГц

Голландські вчені з University of Twente розробили новий оптичний чіп з смугою пропускання до 495 ТГц. Це найбільш широка смуга пропускання...

Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с
Бездротові маршрутизатори зі швидкістю до 5,3 Гбіт/с

Під час прес-конференції Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі виробник D-Link продемонстрував свої нові продукти – бездротові...

Amped Wireless випустила роутер з сенсорним екраном
Amped Wireless випустила роутер з сенсорним екраном

Сенсорний екран вже прижився в багатьох побутових пристроях і сприймається більшістю користувачів як цілком звичне явище. Однак компанія Amped...

Всі новини